Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Государственного лизингового предприятия "Украгролизинг"

КМ Украины
Постановление КМ от 19.02.1999 № 225

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 лютого 1999 р. N 225

Київ

Про утворення Державного лізингового підприємства "Украгролізинг"

З метою створення ринкових умов матеріально-технічного і сервісного забезпечення сільськогосподарського виробництва Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити Державне лізингове підприємство "Украгролізинг" (далі - Украгролізинг) для матеріально-технічного і сервісного забезпечення сільськогосподарського виробництва.

2. Міністерству агропромислового комплексу, Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Фонду державного майна, Украгролізингу за погодженням з Міністерством юстиції подати в місячний термін Кабінетові Міністрів України проект Статуту Украгролізингу.

У проекті Статуту Украгролізингу передбачити, що:

Украгролізинг є правонаступником прав і обов'язків, що випливають з договорів, укладених дирекцією державного лізингового фонду;

генеральний директор Украгролізингу призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Міністерства агропромислового комплексу.

3. Міністерству агропромислового комплексу забезпечити розміщення Украгролізингу в адміністративному будинку по вул. Мечникова, 16а, у м. Києві.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Гладія М. В.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 22

 

Опрос