Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О поставке отдельных видов продукции по производственной кооперации между предприятиями Украины и Азербайджанской Республики

КМ Украины
Постановление КМ от 08.02.1999 № 164

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 лютого 1999 р. N 164

Київ

Про поставку окремих видів продукції за виробничою кооперацією між підприємствами України та Азербайджанської Республіки

З метою реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Азербайджанської Республіки про виробничу кооперацію від 28 липня 1995 р. Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що:

поставка і митне оформлення продукції за виробничою кооперацією між підприємствами України та Азербайджанської Республіки провадиться відповідно до Положення про порядок поставок і митного оформлення продукції за виробничою кооперацією підприємств і галузей держав - учасниць СНД, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 1994 р. N 323, із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 р. N 1214 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 45, с. 44);

дія абзацу другого пункту 2 зазначеного Положення не поширюється на поставку цукру-сирцю тростинного, що здійснюватиметься відповідно до пункту 2 цієї постанови.

2. Міністерству агропромислового комплексу погодити з Міністерством економіки Азербайджанської Республіки внесення змін до Угоди про виробничу кооперацію між Міністерством економіки Азербайджанської Республіки і Міністерством агропромислового комплексу України (далі - Угода) щодо кооперації виробництва в Україні цукру білого (код товару згідно з ТН ЗЕД 1701.99) з тростинної сировини (код товару згідно з ТН ЗЕД 1701.11) в обсягах 250 тис. тонн з метою віднесення цієї Угоди та порядку підтвердження походження цукру білого до сфери дії Угоди між Урядом України та Урядом Азербайджанської Республіки про виробничу кооперацію від 28 липня 1995 року.

3. Міністерству агропромислового комплексу та Міністерству економіки забезпечити в прямих договорах, які укладаються суб'єктами господарської діяльності на поставку товарів за виробничою кооперацією, наявність застереження щодо недопущення їх реекспорту.

4. Торгово-промисловій палаті забезпечити оформлення сертифікатів походження на цукор білий, вироблений в Україні з тростинної сировини відповідно до Угоди, із зазначенням у графі "Для службових відміток" застереження такого змісту: "Цей сертифікат дійсний тільки на території Азербайджанської Республіки без права реекспорту", посилання на Угоду (за умови внесення до неї змін згідно з пунктом 2 цієї постанови) і номера контракту між прямими виконавцями (підприємствами).

5. Державній митній службі забезпечити митне оформлення цукру білого, виробленого з тростинної сировини, що поставляється на виконання Угоди, лише за наявності сертифіката походження, виданого відповідно до пункту 4 цієї постанови.

 

Віце-прем'єр-міністр України 

С. ТІГІПКО 

Інд. 63

Опрос