Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении отсрочки химическим предприятиям - производителям минеральных удобрений на внесение платежей в государственный бюджет

КМ Украины
Постановление КМ от 21.01.1999 № 66

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 січня 1999 р. N 66

Київ

Про надання відстрочки хімічним підприємствам - виробникам мінеральних добрив у внесенні платежів до державного бюджету

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. З метою здійснення передбачених пунктом 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 1998 р. N 1953 "Про забезпечення сільськогосподарських товаровиробників матеріально-технічними та фінансовими ресурсами в 1999 році" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 50, ст. 1842) розрахунків сільськогосподарських товаровиробників за отримані мінеральні добрива Міністерству фінансів і Державній податковій адміністрації надати хімічним підприємствам - виробникам мінеральних добрив та сировини для виробництва фосфорних добрив відстрочку у внесенні платежів до державного бюджету на умовах податкового кредиту за нульовою ставкою плати за користування кредитом на 12-місячний період - з 1 січня по 30 грудня 1999 року.

2. Погашення заборгованості хімічних підприємств - виробників мінеральних добрив та сировини для виробництва фосфорних добрив з платежів до державного бюджету, що виникне станом на 30 грудня 1999 року, здійснюється сільськогосподарськими товаровиробниками, які отримали мінеральні добрива, коштами, продовольчим зерном та іншою сільськогосподарською продукцією в порядку та на умовах, визначених пунктом 21 постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 1998 р. N 1953.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністра агропромислового комплексу Супіханова Б. К. та Міністра промислової політики Гуреєва В. М.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 22

Опрос