Идет загрузка документа (27 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении образцов формы одежды и знаков отличия и нормы обеспечения вещевым имуществом должностных лиц органов государственного надзора за охраной труда системы Комитета по надзору за охраной труда

КМ Украины
Постановление КМ от 18.01.1999 № 56
редакция действует с 02.06.2003

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 1999 р. N 56

Київ

Про затвердження зразків форми одягу та знаків розрізнення і норми забезпечення речовим майном посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці системи Комітету по нагляду за охороною праці

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 2 червня 2003 року N 810

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити зразки форми одягу та знаків розрізнення і норми забезпечення речовим майном посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці системи Комітету по нагляду за охороною праці (додаються).

2. Фінансування витрат, пов'язаних із забезпеченням речовим майном посадових осіб Державного комітету з нагляду за охороною праці, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на утримання цього Комітету.

(пункт 2 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

3. Комітету по нагляду за охороною праці затвердити в місячний термін Положення про порядок видачі та носіння форменого одягу посадовими особами органів державного нагляду за охороною праці.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 33

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 1999 р. N 56 

Зразки форми одягу та знаків розрізнення посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці системи Комітету по нагляду за охороною праці

До комплекту форменого одягу входять такі речі та знаки розрізнення за посадовими категоріями:

Формений одяг для чоловіків

Костюм чоловічий для Голови Держнаглядохоронпраці та його заступників, начальників управлінь, самостійних відділів Комітету та їх заступників, начальників територіальних управлінь та їх заступників складається із двобортного піджака та штанів. Виготовляється із вовняної або напіввовняної тканини темно-синього кольору. Одягається із сорочкою білого кольору і однотонною темною краваткою.

(абзац перший розділу із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

Костюм чоловічий для інших посадових осіб Держнаглядохоронпраці та його територіальних управлінь складається з однобортного піджака та штанів. Виготовляється з вовняної або напіввовняної тканини темно-синього кольору. Одягається із сорочкою білого кольору і темною однотонною краваткою.

(абзац другий розділу із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

Сорочка білого кольору з довгим рукавом.

Сорочка білого кольору з коротким рукавом.

Костюм літній чоловічий складається із куртки з короткими рукавами і штанів. Куртка виготовляється із тонкої тканини сірого кольору, штани - темно-сірого кольору. Одягається із сірою у тон куртки краваткою.

Плащ чоловічий із напіввовняної або вовняної тканини темно-синього кольору.

Пальто чоловіче із напіввовняної або вовняної твідової тканини темно-синього кольору на утепленій підбивці, однобортне, пряме, вільної форми.

Формений кашкет із напіввовняної або вовняної костюмної тканини темно-синього кольору (тулія та верх) з чорною оксамитовою околичкою і чорним лакованим козирком. Для Голови Держнаглядохоронпраці та його заступників, начальників управлінь, самостійних відділів Комітету та їх заступників, начальників територіальних управлінь Держнаглядохоронпраці та їх заступників над козирком кріпиться плетений шнур жовтого (золотистого) кольору.

(абзац восьмий розділу із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

Шапка-вушанка зимова із цигейки чорного кольору - для Голови Держнаглядохоронпраці та його заступників, начальників управлінь, самостійних відділів Комітету та їх заступників; із каракулю сірого кольору - для начальників територіальних управлінь Держнаглядохоронпраці та їх заступників.

(абзац дев'ятий розділу в редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

Шкарпетки зимові чорного кольору.

Шкарпетки літні сірого кольору.

Туфлі літні шкіряні чорного кольору.

Чоботи зимові шкіряні чорного кольору.

Кашне із напіввовняної пряжі сірого кольору.

Рукавиці шкіряні чорного кольору утеплені.

Пасок для штанів шкіряний чорного кольору.

Формений одяг для жінок

Костюм жіночий складається із однобортного жакета та спідниці. Виготовляється із напіввовняної або вовняної тканини темно-синього кольору. Одягається із білою блузою і темною однотонною краваткою.

Блуза білого кольору з довгим рукавом.

Блуза білого кольору з коротким рукавом.

Костюм літній жіночий складається із куртки з короткими рукавами і спідниці. Куртка та спідниця виготовляються із тонкої тканини сірого кольору. Одягається із сірою у тон куртки краваткою.

Плащ жіночий із напіввовняної або вовняної тканини темно-синього кольору.

Пальто жіноче із напіввовняної або вовняної твідової тканини темно-синього кольору на утепленій підбивці, однобортне, пряме, вільної форми.

Берет або формений капелюшок із фетру темно-синього кольору, з козирком.

Колготки з еластику тілесного кольору.

Колготки зимові темно-сірого кольору.

Туфлі шкіряні чорного кольору на підборах.

Чоботи зимові шкіряні на підборах чорного кольору.

Рукавички п'ятипалі шкіряні чорного кольору утеплені.

Пасок для спідниці чорного кольору.

Кашне із напіввовняної пряжі сірого кольору.

Знаки розрізнення

Знаки розрізнення розміщуються на петлицях, які пришиваються на кінцях коміра піджака, жакета, літньої куртки, пальта і плаща.

Петлиці для форменого одягу Голови Держнаглядохоронпраці виготовляються з чорного оксамиту завдовжки 116 і завширшки 38 міліметрів. По контуру петлиці вишито кант завширшки 4 міліметри жовтого (золотистого) кольору.

У верхній частині петлиці вишито Державний Герб України жовтого (золотистого) кольору.

Посередині на відстані 30 міліметрів від нижнього краю петлиці вишито зірку жовтого (золотистого) кольору розміром 26 міліметрів.

Петлиці для форменого одягу заступників Голови Держнаглядохоронпраці, начальників управлінь, самостійних відділів Комітету та їх заступників, начальників територіальних управлінь Держнаглядохоронпраці та їх заступників виготовляються з чорного оксамиту завдовжки 110 і завширшки 32 міліметри. По контуру петлиці вишито кант жовтого (золотистого) кольору завширшки 2 міліметри.

У верхній частині петлиці вишито Державний Герб України жовтого (золотистого) кольору.

У середній частині паралельно довшій стороні петлиці вишито зірки жовтого (золотистого) кольору розміром 22 міліметри, кількість яких залежить від посади:

перший заступник Голови, заступник Голови 

- 3; 

начальник управління, самостійного відділу, начальник територіального управління 

- 2; 

заступник начальника управління, начальник відділу, заступник начальника територіального управління 

- 1. 

Петлиці для форменого одягу інших посадових осіб Держнаглядохоронпраці та територіальних управлінь виготовляються із сірого оксамиту завдовжки 100 і завширшки 32 міліметри.

По контуру петлиці вишито кант чорного кольору завширшки 2 міліметри. У верхній її частині кріпиться штампована емблема жовтого (золотистого) кольору із зображенням перехрещеного з гайковим ключем молотка.

На тлі петлиці залежно від посади розміщено один або два поздовжніх синіх просвіти завширшки 2 міліметри.

На петлиці з двома просвітами паралельно довшій стороні вишито зірки жовтого (золотистого) кольору розміром 18 міліметрів, кількість яких залежить від посади:

головний державний інспектор, головний спеціаліст, начальник інспекції, начальник відділу територіального управління 

- 3; 

старший державний інспектор, провідний спеціаліст, заступник начальника інспекції, заступник начальника відділу територіального управління 

- 2; 

державний інспектор, спеціаліст I категорії, головний державний інспектор, головний спеціаліст територіального управління 

- 1. 

На петлиці з одним просвітом паралельно довшій стороні вишито зірки жовтого (золотистого) кольору розміром 14 міліметрів, кількість яких залежить від посади:

спеціаліст II категорії, провідний державний інспектор, провідний спеціаліст територіального управління 

- 3; 

державний інспектор, спеціаліст I категорії територіального управління 

- 2; 

спеціаліст II категорії територіального управління 

- 1. 

У центрі околички кашкета спереду кріпиться металева або вишита кокарда жовтого (золотистого) кольору. Кокарда облямовується вінком із лаврового листя жовтого (золотистого) кольору. У центральній її частині - випуклий ребристий овал жовтого (золотистого) кольору. В овалі - рельєфний щит із зображенням перехрещеного з гайковим ключем жовтого (золотистого) кольору молотка. Тло щита покрито блакитною, обідок - темно-синьою емаллю. У верхній частині кокарди на блакитному тлі зображено Державний Герб України.

Гудзики великі і малі металеві жовтого (золотистого) кольору із зображенням перехрещеного з гайковим ключем молотка.

На лівому рукаві нашивається шеврон із зображенням Державного Герба України у центрі, навколо якого виконано напис "Державний комітет України з нагляду за охороною праці".

На правому рукаві нашивається шеврон із зображенням емблеми Держнаглядохоронпраці.

(розділ в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.06.2003 р. N 810)

  

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 січня 1999 р. N 56 

Норми забезпечення
речовим майном посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці системи Комітету по нагляду за охороною праці

Найменування предметів 

Кількість предметів на одного працівника, штук 

Термін носіння, років 

Комплект форменого одягу для чоловіків 

Костюм 

1,5 

Костюм літній 

Плащ 

Пальто 

Кашкет 

Шапка зимова 

Сорочка білого кольору з довгим рукавом 

Сорочка білого кольору з коротким рукавом 

Краватка 

Туфлі, пар 

Чоботи, пар 

Рукавиці шкіряні 

Кашне з напіввовняної пряжі 

Шкарпетки літні, пар 

Шкарпетки зимові, пар 

Пасок шкіряний чорний для штанів 

Петлиці та фурнітура 

Петлиці, пар 

Кокарда 

Гудзики великі 

12 

Гудзики малі 

38 

Комплект форменого одягу для жінок 

Костюм 

Костюм літній 

Плащ 

Пальто 

Берет або формений капелюшок 

Блуза білого кольору з довгим рукавом 

Блуза білого кольору з коротким рукавом 

Краватка 

Туфлі, пар 

Чоботи зимові, пар 

Колготки еластичні, пар 

Колготки зимові, пар 

Рукавички шкіряні п'ятипалі, пар 

Кашне з напіввовняної пряжі 

Пасок шкіряний для спідниці 

Петлиці та фурнітура 

Петлиці, пар 

Кокарда 

Гудзики великі 

Гудзики малі 

35 

Опрос