Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях и дополнениях, которые вносятся в некоторые постановления Кабинета Министров Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 16.10.1998 № 1640
редакция действует с 18.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 жовтня 1998 р. N 1640

Київ

Про зміни і доповнення, що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 8 грудня 2006 року N 1689
,
 від 26 грудня 2012 року N 1193
,
 від 12 червня 2013 року N 410

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до деяких постанов Кабінету Міністрів України зміни і доповнення, що додаються.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 9 лютого 1993 р. N 98 "Про Типове положення про управління юстиції обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації".

 

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України

 
А. ГОЛУБЧЕНКО

Інд. 39

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 жовтня 1998 р. N 1640

 

 

 

ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ,
що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України

1. У постанові Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативних актів міністерств та інших органів державної виконавчої влади" із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 р. N 420 (ЗП України, 1993 р., N 1-2, ст. 28; 1994 р., N 10, ст. 250):

1) у назві та тексті слова "органи державної виконавчої влади" та "нормативні акти" в усіх відмінках замінити відповідно словами "органи виконавчої влади" та "нормативно-правові акти" у відповідних відмінках;

2) у Положенні про державну реєстрацію нормативних актів міністерств, інших органів державної виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, затвердженому зазначеною постановою:

абзац перший і другий пункту 6 замінити абзацами першим, другим, третім, четвертим і п'ятим такого змісту:

"Державну реєстрацію здійснюють:

нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю - Мін'юст;

нормативно-правових актів міністерств і республіканських комітетів Автономної Республіки Крим - Головне управління юстиції Мін'юсту в Автономній Республіці Крим;

нормативно-правових актів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, їх управлінь, відділів, інших підрозділів, а також місцевих органів господарського управління та контролю - обласні, Київське та Севастопольське міські управління юстиції;

нормативно-правових актів районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, їх управлінь, відділів, інших підрозділів - районні, районні у містах Києві та Севастополі управління юстиції".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом шостим;

пункт 11 доповнити новим абзацом третім такого змісту:

"Мін'юст та його управління на місцях мають право залучати вчених, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) для проведення аналізу нормативно-правового акта, поданого на державну реєстрацію".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим;

пункт 16 викласти у такій редакції:

"16. У разі внесення змін, доповнень або визнання таким, що втратив чинність, акта законодавства, відповідно до якого прийнято нормативно-правовий акт, орган, що видав цей нормативно-правовий акт, зобов'язаний у місячний термін внести до нього відповідні зміни, доповнення або визнати його таким, що втратив чинність.

Зміни і доповнення, внесені до нормативно-правового акта, підлягають державній реєстрації в порядку, встановленому цим Положенням";

доповнити Положення пунктами 17 - 20 такого змісту:

"17. Рішення про державну реєстрацію нормативно-правового акта може бути скасовано у зв'язку з:

а) виявленням обставин, що не були відомі реєструючому органу під час реєстрації нормативно-правового акта;

б) винесенням рішення суду про визнання нормативно-правового акта неправомірним (недійсним);

в) виявленням порушень або недотримання вимоги пункту 16 цього Положення органом, що видав нормативно-правовий акт.

Підставами для скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правового акта можуть бути інші обставини, що виникли після державної реєстрації нормативно-правового акта.

18. Скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правового акта проводиться реєструючим органом, про що повідомляється орган, що його видав, із зазначенням конкретних причин скасування.

Орган, що видав нормативно-правовий акт, має право оскаржити рішення Мін'юсту про скасування державної реєстрації нормативно-правового акта до Кабінету Міністрів України, а рішення управління юстиції - до Мін'юсту в 10-денний термін з дня отримання повідомлення про скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правового акта з одночасним повідомленням про це реєструючого органу.

19. Нормативно-правовий акт, рішення про державну реєстрацію якого скасовано, виключається з державного реєстру через 10 днів після прийняття рішення про його скасування, а у разі оскарження цього рішення - з дня отримання реєструючим органом висновку за результатами розгляду скарги.

Рішення про скасування державної реєстрації нормативно-правового акта підлягає опублікуванню.

20. Нормативно-правовий акт, виключений з державного реєстру, підлягає негайному скасуванню органом, що його видав";

3) у назві та тексті Положення слова "органи державної виконавчої влади" та "нормативні акти" в усіх відмінках замінити відповідно словами "органи виконавчої влади" та "нормативно-правові акти" у відповідних відмінках.

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 26.12.2012 р. N 1193)

3. Пункт 3 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 08.12.2006 р. N 1689)

4. У пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 1994 р. N 102 "Про розмір плати за видачу свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю" (ЗП України, 1994 р., N 6, ст. 151) слова "Міністерства юстиції Республіки Крим, управлінь юстиції обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій" замінити словами "Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції".

5. Пункт 5 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 12.06.2013 р. N 410)

____________ 
 

Опрос