Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Положение о государственной научно-технической программе

КМ Украины
Постановление КМ от 17.08.1998 № 1273
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 1998 р. N 1273

Київ

Про внесення змін і доповнень до
Положення про державну науково-технічну програму

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 вересня 2015 року N 741)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до Положення про державну науково-технічну програму, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 1995 р. N 796 (ЗП України, 1996 р., N 2, ст. 60) такі зміни і доповнення:

1. Доповнити Положення пунктами 16 - 20 такого змісту:

"16. Відбір закінчених науково-технічних проектів (розробок) і проведення їх державної експертизи з метою визначення конкретних форм і напрямів використання науково-технічної продукції, створеної в результаті виконання програм, здійснює Міннауки із залученням представників заінтересованих міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, координаційних і науково-технічних рад, виконавців проектів (розробок), а також організацій і підприємств - користувачів науково-технічної продукції.

17. Науково-технічна продукція з урахуванням рішень та результатів експертизи передається користувачам науково-технічної продукції з метою її практичного використання. При цьому передбачається забезпечення прав та інтересів держави і виконавців на інтелектуальну власність, створену в процесі виконання проектів (авторського, патентного права) згідно із законодавством.

Передача прав на науково-технічну продукцію, конкретні умови і порядок її використання визначаються договорами між замовником, виконавцем і користувачем науково-технічної продукції.

18. Міннауки, інші заінтересовані центральні та місцеві органи виконавчої влади в межах своєї компетенції забезпечують умови для широкого використання науково-технічної продукції під час формування та виконання державних замовлень з організації виробництва та випуску нової продукції, реалізації державних і регіональних інноваційних програм та окремих проектів, освоєння вітчизняними підприємствами і організаціями нових технологій і випуску продукції за рахунок коштів Державного інноваційного фонду, власних коштів, кредитів банків, іноземних інвестицій тощо.

19. Організації та підприємства всіх форм власності подають органам державної статистики звіти про використання науково-технічної продукції, переданої їм для наукової та виробничої діяльності.

Форми та терміни їх подання встановлюються Держкомстатом разом з Міннауки та Мінекономіки.

Міннауки і Держкомстат щорічно здійснюють аналіз результативності державних науково-технічних програм та ефективності використання науково-технічної продукції і подають до Кабінету Міністрів України аналітичну довідку з цих питань.

20. Міннауки здійснює заходи, пов'язані з проведенням інвентаризації та систематизації створеної науково-технічної продукції, формуванням єдиного банку даних, складанням і виданням каталогів, довідників або бюлетенів технологій, розроблених у межах виконання програм, а також з організацією спеціалізованих виставок науково-технічної продукції з метою широкого ознайомлення з нею потенційних вітчизняних і зарубіжних користувачів, прискорення передачі нових технологій для їх практичного використання, просування і виходу українських технологій на світовий ринок".

2. У тексті Положення посилання "ДКНТП" замінити на посилання "Міннауки".

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 31
 
 
 

Опрос