Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые постановления Кабинета Министров Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 02.04.1998 № 460
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 1998 р. N 460

Київ
 

Про внесення змін до деяких постанов
Кабінету Міністрів України

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 29 березня 2002 року N 390)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Викласти пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 1997 р. N 52 "Про порядок внесення обов'язкових платежів у разі імпорту окремих видів товарів" у такій редакції:

"1. Установити, що умовою пропуску через митний кордон України окремих видів товарів, зазначених у додатку до цієї постанови, які ввозяться в Україну суб'єктами підприємницької діяльності, є оформлення попередньої вантажної митної декларації на підакцизні товари у митниці, в зоні діяльності якої зареєстрований суб'єкт підприємницької діяльності - імпортер таких товарів, зі сплатою під час її оформлення всіх належних платежів (ввізного мита, податку на додану вартість, акцизного та митних зборів).

Пропуск через митний кордон таких товарів здійснюється після перевірки відповідності вантажу і документів на електронній копії попередньої вантажної митної декларації.

Дія цього пункту не поширюється на транспортні засоби (код товару згідно з ТН ЗЕД 87.03), які ввозяться на митну територію України відповідно до зовнішньоекономічних договорів консигнації, а також як експонати, пов'язані з виставковою діяльністю іноземних підприємств".

2. Постанову Кабінету Міністрів України від 14 серпня 1996 р. N 953 "Про заходи щодо посилення контролю за ввезенням в Україну алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що імпортуються суб'єктами підприємницької діяльності" визнати такою, що втратила чинність.

3. Ця постанова набирає чинності через 30 днів після її опублікування у газеті "Урядовий кур'єр".

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 52
 
 
 

Опрос