Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О погашении задолженности перед коммерческими банками Украины по кредитам, предоставленным под гарантии Министерства финансов, Министерства культуры и искусств и под залог векселей Государственного казначейства

КМ Украины
Постановление КМ от 07.02.1998 № 130

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 лютого 1998 р. N 130

Київ

Про погашення заборгованості перед комерційними банками України за кредитами, наданими під гарантії Міністерства фінансів, Міністерства культури і мистецтв та під заставу векселів Державного казначейства

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства фінансів, погоджену з Національним  банком та відповідними комерційними банками, про реструктуризацію  залишку  заборгованості  перед цими банками за кредитами, наданими відповідно  до актів  Кабінету Міністрів України згідно з додатком під  гарантії  Міністерства фінансів, Міністерства культури і мистецтв  та  під  заставу векселів Державного казначейства від 25 вересня 1996 р. N 1 - 5, шляхом розстрочення її погашення у період до 5 років з оформленням цієї заборгованості векселями Державного казначейства. 

Залишок заборгованості за станом на 1 січня 1998 р., що підлягає реструктуризації, визначається відповідно до тристоронніх протоколів між Міністерством фінансів, Національним банком та відповідним комерційним банком. За кредитами, наданими під гарантії Міністерства культури і мистецтв, протокол додатково погоджується з цим Міністерством.

2. Міністерству фінансів:

передбачити під час уточнення показників Державного бюджету України на 1998 рік та у проектах Державного бюджету України на 1999 та наступні роки асигнування на обслуговування заборгованості перед комерційними банками;

забезпечувати обслуговування заборгованості перед комерційними банками шляхом щорічного випуску в обіг векселів Державного казначейства у межах бюджетних асигнувань на відповідний рік.

3. Міністерству фінансів, Міністерству економіки разом з Національним банком продовжити роботу щодо встановлення обсягів заборгованості перед комерційними банками з визначенням шляхів її погашення.

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 67

 

 

 
 
 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 1998 р. N 130

ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів України, залишок заборгованості за якими Укрсоцбанку, банку "Україна", Промінвестбанку, Укрексімбанку, Ощадбанку підлягає реструктуризації

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 1993 р. N 204 "Про закупівлю продовольчого та фуражного  зерна  за  рахунок  комерційного кредиту, наданого швейцарською  фірмою  "Каргілл Інтернешнл С. А. Женева бранч".

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 1994 р. N 744.

3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 1995 р. N 601.

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 травня 1996 р. N 521 "Про стан справ у вугільній промисловості та хід виконання Указу Президента України від 7 лютого 1996 р. N 116 "Про структурну перебудову вугільної промисловості".

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 червня 1996 р. N 691 "Про забезпечення фінансування капітального ремонту Палацу культури "Україна".

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. N 840 "Про фінансування капітального ремонту Палацу культури "Україна".

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. N 1086 "Про створення виробництва свинцево-кислотних акумуляторів за замкнутим циклом у м. Дніпропетровську".

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 листопада 1996 р. N 1390 "Про завершення фінансування капітального ремонту Палацу культури "Україна".

 

 

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
А. ТОЛСТОУХОВ

Опрос