Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Программе государственной поддержки развития нетрадиционных и возобновлямых источников энергии и малой гидро- и теплоэнергетики

КМ Украины
Постановление КМ от 31.12.1997 № 1505
редакция действует с 08.11.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 грудня 1997 р. N 1505

Київ

Про Програму державної підтримки розвитку нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії та малої гідро- і теплоенергетики

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 16 серпня 2005 року N 746
,
 від 8 листопада 2006 року N 1571

(У тексті постанови слова "Державний комітет з енергозбереження" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство палива та енергетики" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2005 року N 746)

(У тексті постанови слова "Міністерство палива та енергетики" в усіх відмінках замінено словами "Національне агентство з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року N 1571)

Відповідно до статті 1 Указу Президента України від 2 квітня 1997 р. N 285 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 березня 1997 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення України енергоносіями та їх раціонального використання" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити Програму державної підтримки розвитку нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії та малої гідро- і теплоенергетики (далі - Програма) як складову частину Національної енергетичної програми України.

2. Міністерству економіки та Міністерству фінансів за поданням Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів економічних обгрунтувань щодо конкретних проектів передбачати щорічно починаючи з 1998 року під час розроблення Державної програми економічного та соціального розвитку і Державного бюджету України кошти для виконання Програми в межах видатків, визначених для фінансування Національної енергетичної програми України.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів, Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

залучати для фінансування Програми кошти із різних джерел;

систематично контролювати виконання передбачених Програмою завдань та щорічно до 1 березня подавати Національному агентству з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів відповідну інформацію.

4. Національному агентству з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів здійснювати координацію робіт, контроль за їх виконанням, узагальнення матеріалів щодо реалізації Програми та щорічно до 1 квітня інформувати Кабінет Міністрів України про хід її виконання.

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 37
 
 
 

Опрос