Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка ввоза в Украину огнестрельного оружия представителями служб безопасности и охранниками глав государств и членов официальных делегаций иностранных государств

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.12.1997 № 1443
редакция действует с 26.07.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 грудня 1997 р. N 1443

Київ

Про затвердження Порядку ввезення в Україну вогнепальної зброї представниками служб безпеки та охоронцями глав держав і членів офіційних делегацій іноземних держав

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 29 листопада 2001 року N 1591
,
від 13 липня 2016 року N 437

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок ввезення в Україну вогнепальної зброї представниками служб безпеки та охоронцями глав держав і членів офіційних делегацій іноземних держав (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 39

 

ПОРЯДОК
ввезення в Україну вогнепальної зброї представниками служб безпеки та охоронцями глав держав і членів офіційних делегацій іноземних держав

(У тексті Порядку слово "МВС" замінено словами "Національна поліція" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року N 437)

1. Для забезпечення безпеки глав держав і членів офіційних делегацій іноземних держав дозволяється ввезення в Україну представниками служб безпеки та охоронцями (далі - охоронці) лише пістолетів і револьверів та набоїв до них.

Забороняється ввезення в Україну для цих цілей автоматичної вогнепальної зброї, вибухових пристроїв, а також зброї, уражальна дія якої грунтується на використанні електричної енергії, радіоактивного випромінювання, біологічних та хімічних факторів.

2. Ввезення в Україну вогнепальної зброї, не зазначеної у цьому Порядку, здійснюється згідно з рішенням начальника Управління державної охорони, прийнятим за пропозицією МЗС і погодженим з СБУ та Національною поліцією.

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 29.11.2001 р. N 1591)

3. Інформацію про термін прибуття в Україну глав держав або офіційних делегацій та про пункти пропуску через державний кордон, термін їх перебування в Україні, а також про чисельність охоронців, кількість та систему зброї, її номери, калібр та кількість набоїв до неї, а також пропозиції щодо ввезення зазначеної зброї з урахуванням Протоколу перебування цих осіб і делегацій в Україні МЗС разом з копією вербальної ноти надсилає Управлінню державної охорони за 5 діб, але не пізніше ніж за 72 години до їх прибуття в Україну.

Управління державної охорони, розглянувши ці матеріали, безвідкладно надсилає Національній поліції інформацію щодо прибуття в Україну охоронців із зазначенням прізвища за паспортом (іншим документом, що посвідчує особу) та озброєності.

У разі відсутності підстав для ввезення охоронцями в Україну вогнепальної зброї Управління державної охорони не пізніше ніж за 3 доби до прибуття глав держав або членів офіційних делегацій надсилає МЗС відповідну інформацію.

4. Пропуск охоронців через державний кордон, що прибувають в Україну чи вибувають за її межі, із вогнепальною зброєю провадиться в присутності представника Управління державної охорони.

5. Контроль за зберіганням та застосуванням вогнепальної зброї охоронцями здійснюють Управління державної охорони та Національна поліція, а за своєчасним її вивезенням за межі України - Управління державної охорони та Держкомкордон.

____________

Опрос