Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и норм финансирования посещаемости военных погребений и военных памятников организованными группами ветеранов войны с использованием бюджетных средств

КМ Украины
Постановление КМ от 24.11.1997 № 1302
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 листопада 1997 р. N 1302

Київ

Про затвердження Порядку і норм фінансування відвідування військових поховань та військових пам'ятників організованими групами ветеранів війни з використанням бюджетних коштів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 квітня 2015 року N 187

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 лютого 2018 року N 156)

(Установлено, що кошти, виділені для відвідування військових поховань і військових пам'ятників організованими групами ветеранів війни, використовуються відповідно до Порядку і норм фінансування відвідування військових поховань та військових пам'ятників організованими групами ветеранів війни з використанням бюджетних коштів, затверджених цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2006 року N 351)

(Установлено, що використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відвідування військових поховань і військових пам'ятників організованими групами ветеранів, здійснюється відповідно до Порядку і норм, затверджених цією постановою, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 року N 285)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок і норми фінансування відвідування військових поховань та військових пам'ятників, розташованих на територіях держав-учасниць СНД, організованими групами ветеранів війни з використанням бюджетних коштів (додається).

2. Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям сприяти відвідуванню ветеранами війни військових поховань та військових пам'ятників, розташованих у державах-учасницях СНД.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 р. N 187)

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 63

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 листопада 1997 р. N 1302

 

 

 

ПОРЯДОК І НОРМИ
фінансування відвідування військових поховань та військових пам'ятників організованими групами ветеранів війни* з використанням бюджетних коштів

(У тексті Порядку і норм слово "Комітет" у всіх відмінках замінено словом "Служба" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року N 187)

I

1. Цей порядок визначає відповідно до Угоди про відвідування військових поховань та військових пам'ятників ветеранами Великої Вітчизняної війни та громадянами, які прирівняні до них, підписаної главами урядів держав-учасниць СНД 18 жовтня 1996 р. у м. Москві (далі - Угода), заходи щодо організації відвідування організованими групами ветеранів війни військових поховань та військових пам'ятників, розташованих у державах-учасницях СНД (далі - відвідування).

2. Відвідування зазначених об'єктів на території іншої держави-учасниці СНД провадиться організованими групами ветеранів війни після погодження Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі - Служба) організаційних питань з стороною, яка прийматиме групи ветеранів.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 р. N 187)

3. Формування груп ветеранів війни для відвідування здійснюється громадськими організаціями ветеранів війни України, які подають заявки на відвідування до Служби не пізніш як за три місяці до дати передбачуваного відвідування.

Переважне право на відвідування надається рідним загиблих та ветеранам війни, які брали участь у бойових діях у місцевості, яку передбачається відвідати.

4. За два місяці до відвідування Служба надсилає заявку до відповідного уповноваженого органу іншої держави-учасниці СНД, який буде приймати організовану групу ветеранів війни.

5. Після отримання відповіді на заявку від уповноваженого органу іншої держави-учасниці СНД Служба повідомляє громадській організації ветеранів війни України про можливість відвідування та його умови.

6. Остаточне рішення щодо кількісного складу організованої групи ветеранів війни і фінансових можливостей приймається Службою за один місяць до відвідування.

7. Фінансування заходів з відвідування здійснюється за рахунок коштів, виділених на ці цілі з державного бюджету і місцевих бюджетів, а також за рахунок залучення позабюджетних цільових благодійних коштів.

(абзац перший пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 р. N 187)

Фінансування заходів з відвідування передбачає оплату за проїзд до місця відвідування і назад, проживання, харчування, медичне і транспортне обслуговування (крім таксі).

Місцеві органи виконавчої влади сприяють підготовці відвідування і забезпечують його фінансування в разі формування групи ветеранів війни від відповідного регіону.

8. При визначенні обсягів витрат, пов'язаних з відвідуванням, виходити з установлених Кабінетом Міністрів України норм витрат на службові відрядження на території держав-учасниць СНД.

II

9. Після отримання заявки від уповноважених органів інших держав-учасниць СНД на відвідування військових поховань та військових пам'ятників в Україні не пізніш як за два місяці до відвідування Служба визначає підприємства, установи і організації, які займатимуться обслуговуванням груп ветеранів війни (далі - підприємства).

10. Підприємство розробляє програму, в якій передбачає умови проживання, харчування, медичного та транспортного обслуговування, маршрути проїзду до місць відвідування, і складає кошторис витрат. Зазначені документи підприємство направляє Службі, який за місяць до дати приймання організованої групи ветеранів війни повідомляє ці відомості уповноваженому органу іншої держави-учасниці СНД, що подав заявку.

11. Після прийняття організованої групи ветеранів війни підприємство звітує перед Службою про завершення проведення заходів.
_________________
* У цьому Порядку під ветеранами війни в Україні  розуміються особи, визначені статтями 4 - 10 Закону  України  "Про  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

____________ 

Опрос