Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Комплексной программе сохранения исторической застройки г. Львова

КМ Украины
Постановление КМ от 15.11.1997 № 1266

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 листопада 1997 р. N 1266

Київ

Про Комплексну програму збереження історичної забудови м. Львова

На виконання Указу Президента України від 2 липня 1997 р. N 603 "Про збереження історичної забудови у центральній частині м. Львова" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Комплексну програму збереження історичної забудови м. Львова (далі - Програма), що додається.

2. Міністерству економіки, Міністерству фінансів під час розроблення проектів Державного бюджету України передбачати починаючи з 1998 року виділення коштів Львівській обласній державній адміністрації для реалізації заходів Програми згідно з додатком.

3. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики, Міністерству культури і мистецтв, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Національній академії наук надавати Львівській обласній державній адміністрації та виконавчому комітетові Львівської міської ради необхідну консультаційну та методичну допомогу в ході реалізації заходів Програми.

4. Рекомендувати Львівській обласній державній адміністрації та Львівській міській раді передбачати для реалізації заходів Програми починаючи з 1998 року видатки з обласного і міського бюджетів, а також залучати кошти з інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

5. Львівській обласній державній адміністрації разом з виконавчим комітетом Львівської міської ради створити координаційно-наглядову раду з питань реалізації заходів Програми.

6. Рекомендувати виконавчому комітетові Львівської міської ради визначити єдиного замовника з реалізації заходів Програми.

Опрос