Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по внедрению идентификационных номеров физических лиц - плательщиков налогов и других обязательных платежей

КМ Украины
Постановление КМ от 06.11.1997 № 1232
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 листопада 1997 р. N 1232

Київ

Про заходи щодо запровадження ідентифікаційних номерів фізичних осіб - платників податків та інших
обов'язкових платежів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 грудня 2010 року N 1236)

З метою прискорення запровадження використання підприємствами, установами, організаціями ідентифікаційних номерів Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів і забезпечення якісного контролю за своєчасністю і повнотою сплати фізичними особами податків і зборів (обов'язкових платежів) Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади до 1 січня 1998 р. внести реквізит "ідентифікаційний номер" до усіх форм первинних звітних та облікових документів, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків і зборів (обов'язкових платежів), що контролюються державними податковими адміністраціями.

2. Державній податковій адміністрації:

до 1 грудня 1997 року:

подати пропозиції про законодавче забезпечення порядку передачі державним податковим адміністраціям підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, включаючи установи Національного банку, комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи, фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності інформації про суми виплачених фізичним особам доходів і утриманих з них податків і зборів (обов'язкових платежів);

разом з Державною митною службою розробити порядок передачі державним податковим адміністраціям інформації з вантажних митних декларацій, яка може бути використана для визначення об'єктів оподаткування;

разом з Службою безпеки, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством фінансів та Державним комітетом по стандартизації, метрології та сертифікації розробити положення про картку фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів;

до 1 січня 1998 р. разом з Міністерством юстиції розробити порядок передачі державним податковим адміністраціям органами реєстрації актів громадянського стану інформації про померлих громадян;

з 1 січня 1998 року:

забезпечити виготовлення карток фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів;

разом з Національним банком організаційно забезпечити проведення установами банків операцій за рахунками фізичних осіб (крім анонімних валютних рахунків та рахунків фізичних осіб-нерезидентів) тільки за наявності у них ідентифікаційних номерів Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.

3. Державному комітетові статистики забезпечити передачу до 1 грудня 1997 р. Державній податковій адміністрації інформації про громадян-підприємців, які провадять діяльність без створення юридичної особи і зареєстровані в Державному реєстрі звітних (статистичних) одиниць станом на 1 січня 1996 року.

4. Органам, які здійснюють державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, забезпечити до 1 лютого 1998 р. заміну у свідоцтвах про державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, що були зареєстровані до 25 січня 1996 р. і провадять діяльність без створення юридичної особи, ідентифікаційних кодів Державного реєстру звітних (статистичних) одиниць України на ідентифікаційні номери Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.

5. Державній митній службі запровадити з 1 січня 1998 р. внесення до вантажних митних декларацій, що заповнюються громадянами-підприємцями, які провадять діяльність без створення юридичної особи, ідентифікаційних номерів Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.

6. Міністерству юстиції забезпечити передачу до 1 січня 1998 р. державним податковим адміністраціям інформації про громадян України, які померли за період з 1 січня 1996 року.

7. Установити, що первинні звітні та облікові документи, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків і зборів (обов'язкових платежів), що контролюються державними податковими адміністраціями, повинні мати починаючи з 1 січня 1998 р. ідентифікаційні номери Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів.

8. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Голову Державної податкової адміністрації Азарова М. Я. 

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 67 
 
 
 

Опрос