Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении в 1997 году сельскохозяйственными товаропроизводителями расчетов за полученные авансы и технику на условиях рассрочки платежа

КМ Украины
Постановление КМ от 03.10.1997 № 1093
редакция действует с 30.03.1998

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 жовтня 1997 р. N 1093

Київ

Про забезпечення у 1997 році сільськогосподарськими товаровиробниками розрахунків за отримані аванси і техніку на умовах розстрочки платежу

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України 
від 30 березня 1998 року N 397

У зв'язку із значним погіршенням якості зерна урожаю поточного року внаслідок несприятливих погодних умов Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитись, як виняток, із пропозицією Міністерства агропромислового комплексу та Державної акціонерної компанії "Хліб України" щодо погашення сільськогосподарськими товаровиробниками, які постраждали внаслідок стихійного лиха, за відсутності у них продовольчого зерна, що повинне бути підтверджено відповідним висновком комісій, утворених Радою міністрів Автономної Республіки Крим та обласними державними адміністраціями, отриманих ними авансів і техніки та нафтопродуктів на умовах розстрочки платежу із зарахуванням у виконання державного замовлення поставками непродовольчого зерна зернових і зернобобових культур, в тому числі з вмістом пророслих зерен від 5 до 15 відсотків, пивоварного ячменю, гібридного насіння кукурудзи урожаю 1995 - 1996 років та соняшнику.

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними  згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.98 р. N 397)

Розрахунки за непродовольче зерно та пивоварний ячмінь провадити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1997 р. N 813 "Про зміну умов розрахунків за зерно і сортове насіння зернових культур, які надходять від сільськогосподарських товаровиробників за державним замовленням у 1997 році", за гібридне насіння кукурудзи - за середньозваженими цінами, що склалися на біржових торгах України за спотовими контрактами станом на 1 січня 1997 р. з урахуванням сортових надбавок, а соняшнику - за ціною, що складеться на біржовому ринку України за спотовими контрактами на момент його поставок.

Розрахунки за нафтопродукти (дизельне пальне N 2 виробництва США), закуплені Українським об'єднанням "Укрнафтопродукт" у рамках Гарантійної структурної угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки, підписаної 10 травня 1995 р., провадити за коефіцієнтами обміну нафтопродуктів згідно з додатком.

(пункт 1 доповнено новим абзацом третім згідно з постановою
Кабінету Міністрів України  від 30.03.98 р. N 397,
у зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим)

 

Дозволити Державній акціонерній компанії "Хліб України" непродовольче зерно використовувати на виробництво комбікормів і спирту, вільну реалізацію.

2. Встановити, що продовольче зерно м'якої пшениці з вмістом пророслих зерен від 3 до 5 відсотків використовується на виробництво хлібопекарського борошна з підсортуванням до пшениці з низьким вмістом пророслих зерен.

Оплата м'якої пшениці третього і четвертого класу з вмістом пророслих зерен від 3 до 5 відсотків провадиться за ціною пшениці відповідного класу, зниженою на 10 відсотків.

3. На часткову зміну раніше прийнятих розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо видачі в позичку зерна з державних ресурсів Міністерству агропромислового комплексу та Державній акціонерній компанії "Хліб України" приймати від сільськогосподарських товаровиробників, які через несприятливі погодні умови не забезпечили збирання продовольчого зерна, виходячи з цінового еквівалента відповідну кількість зерна фуражних культур в рахунок повернення натуральних позичок, виданих із державних ресурсів.

4. Міністерству агропромислового комплексу, Міністерству фінансів та Державній акціонерній компанії "Хліб України" у десятиденний термін привести Порядок надання бюджетної позички на закупівлю продовольчого зерна і сортового насіння за державним замовленням 1997 року у відповідність з цією постановою.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Тігіпка С. Л. 

 

 

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

 

 

 

 

 

 
 
 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 3 жовтня 1997 р. N 1093

 

 

 

КОЕФІЦІЄНТИ
обміну нафтопродуктів (дизельне пальне N 2 виробництва США) на окремі види продовольчого зерна, непродовольче зерно і зернобобові культури та пивоварний ячмінь, що надійшли до державних ресурсів

***************************************************************
*   Найменування сільськогосподарської   *  Коефіцієнт  *
*         продукції         *        *
***************************************************************
*Пшениця м'яка V класу із вмістом      *    2,79   *
*клейковини до 18 відсотків III групи якості,*        *
*до 10 відсотків I і II груп якості та з   *        *
*невідмивною клейковиною           *        *
*                      *        *
*Жито групи Б                *    2,79   *
*Кукурудза III класу             *    2,09   *
*Просо III класу               *    1,98   *
*Овес:                    *        *
*I класу                   *    1,57   *
*II класу                  *    1,74   *
*III класу                  *    1,86   *
*IV класу                  *    2,79   *
*Ячмінь:                   *        *
*пивоварний                 *    1,74   *
*II класу                  *    2,79   *
*Горох:                   *        *
*I класу                   *    1,52   *
*II класу                  *    1,68   *
*III класу                  *    1,86   *
*Зерносуміш                 *    2,79   *
***************************************************************

 

 

Перший заступник Міністра
Кабінету Міністрів України

 
В. РЯБОКОНЬ

 

(постанову доповнено додатком згідно з
постановою Кабінету Міністрів України  від 30.03.98 р. N 397)

Інд. 22 
 
 
 

Опрос