Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 3 постановления Кабинета Министров Украины от 1 августа 1996 г. N 882

КМ Украины
Постановление КМ от 02.07.1997 № 667
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 липня 1997 р. N 667

Київ

Про внесення змін до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 р. N 882

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 березня 2013 року N 295)

З метою забезпечення остаточних розрахунків за спирт, горілку, лікеро-горілчані вироби, виготовлені з давальницької сировини, та давальницьку сировину нерезидентів, закуплену на території України за валюту, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996 р. N 882 "Про призупинення приймання та переробки давальницької сировини для виробництва спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів та про порядок обкладання їх акцизним збором" викласти у такій редакції:

"3. Встановити, що продукція, виготовлена з давальницької сировини до 1 серпня 1996 р., реалізується на внутрішньому ринку виконавцями за договорами комісії, укладеними з власниками зазначеної продукції.

Відвантаження на експорт спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів, виготовлених з давальницької сировини резидентів, здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності, що мають на це відповідні ліцензії, і за умови надходження валютних коштів на валютний рахунок замовника.

Відпуск спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів іноземним замовникам (нерезидентам) для перевезення продукції залізничним транспортом проводиться за умови надання замовниками фінансової застави в розмірі всіх встановлених при імпорті аналогічної продукції платежів. Суми фінансової застави зараховуються на депозитні рахунки виконавців і повертаються не пізніше ніж у тижневий термін замовнику лише після подання вантажної митної декларації з відміткою митниці про перетинання митного кордону України. У разі непред'явлення замовниками виконавцям у двомісячний термін після відвантаження продукції документів про її вивезення за межі митної території країни виконавці перераховують суми фінансової застави до державного бюджету.

Відвантаження на експорт автомобільним транспортом спирту, горілки та лікеро-горілчаних виробів як резидентів, так і нерезидентів здійснюється лише за умови обов'язкового супроводження продукції до митного кордону України митними органами за рахунок власників продукції.

Дозволити українським виконавцям оформлення вантажної митної декларації на залишки давальницької сировини для виготовлення спирту та алкогольних напоїв, підтверджені актами інвентаризаційних комісій станом на 10 серпня 1996 р., закупленої нерезидентами на території України за валюту, без фактичного її ввезення.

Розрахунки із замовниками завершити до 1 жовтня 1997 року. До цього терміну продовжити термін дії векселів, оформлених за операціями з давальницькою сировиною. Зарахувати суми сплачених підприємствами санкцій за прострочення погашення після 1 серпня 1996 р. векселів, оформлених за розрахунками з іноземними замовниками на виробництво спирту, горілки та лікеро-горілчаних виробів на давальницьких умовах, в рахунок обов'язкових платежів, що підлягають сплаті цими підприємствами до бюджету.

Не отримані замовниками у визначений термін спирт, горілка та лікеро-горілчані вироби і давальницька сировина, закуплена в Україні за валюту, реалізуються виконавцями за цінами, що склалися на момент їх реалізації. Кошти від реалізації продукції та сировини зараховуються на окремі рахунки виконавців і використовуються лише для розрахунків із замовниками."

 

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

 
В. ДУРДИНЕЦЬ

Інд. 22 
 
 
 

Опрос