Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении вывоза на давальческих условиях отходов и шламов металлов платиновой группы

КМ Украины
Постановление КМ от 28.06.1997 № 642
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 червня 1997 р. N 642

Київ

Про впорядкування вивезення на давальницьких умовах відходів та шламів металів платинової групи

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 березня 2013 року N 295)

На виконання Указу Президента України від 7 липня 1995 р. N 561 "Про забезпечення збирання та переробки відходів і лому дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству промисловості:

в двотижневий термін розробити і забезпечити виконання графіка утилізації відходів металів платинової групи у поточному році на підприємствах, що входять до сфери його управління;

разом з Донецьким інститутом кольорових металів забезпечити проведення експертизи вмісту дорогоцінних металів у шламах, брухті та сплавах, що вивозяться за кордон на давальницьких умовах, та погодити з фірмами - виробниками каталізаторів для виробництва азотної кислоти процедуру відбору проб шламів металів платинової групи для аналізу.

2. Встановити термін виготовлення каталізаторних сіток з давальницької сировини на основі платини та металів платинової групи 180 календарних днів з моменту оформлення вивізної вантажної митної декларації.

3. Міністерству у справах науки і технологій, Міністерству економіки, корпорації "Укрбудматеріали", Міністерству промисловості і Міністерству фінансів разом з Національною академією наук підготувати та затвердити до 1 вересня 1997 р. міжгалузеву програму виготовлення каталізаторних сіток.

 

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

 
В. ДУРДИНЕЦЬ

Інд. 43
 
 
 

Опрос