Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О регулировании деятельности в области использования воздушных судов спортивного назначения, воздушных шаров, сверхлегких воздушных судов и воздушных судов любительской конструкции

КМ Украины
Постановление КМ от 20.05.1997 № 470

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 1997 р. N 470

Київ

Про регулювання діяльності в галузі використання повітряних суден спортивного призначення, повітряних куль, надлегких повітряних суден та повітряних суден аматорської конструкції

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Взяти до відома, що Товариство сприяння обороні України засновує Аероклуб України на базі авіаційних організацій та майна Товариства, основним завданням якого буде розвиток авіаційних видів спорту та забезпечення безпеки польотів повітряних суден спортивного призначення, повітряних куль, надлегких повітряних суден та повітряних суден аматорської конструкції.

Міністерству транспорту надати Товариству сприяння обороні України допомогу у розробленні Положення про Аероклуб України.

2. Установити, що регулювання діяльності в галузі використання повітряних суден спортивного призначення, повітряних куль, надлегких повітряних суден та повітряних суден аматорської конструкції в частині, що стосується ведення Державних реєстрів цивільних повітряних суден України та аеродромів України, сертифікації типу та екземпляру повітряних суден, комплектуючих виробів для зазначених повітряних суден, їх виробництва, модифікацій та технічного обслуговування, сертифікації аеродромів, розслідування авіаційних подій, проводиться згідно з правилами, що діють в цивільній авіації України.

3. Міністерству транспорту затвердити за поданням Товариства сприяння обороні України проекти нормативних документів і план заходів щодо забезпечення безпеки польотів повітряних суден спортивного призначення, повітряних куль, надлегких повітряних суден та повітряних суден аматорської конструкції.

4. Міністерству транспорту за погодженням з Міністерством внутрішніх справ та іншими заінтересованими органами виконавчої влади України підготувати до кінця 1997 року пропозиції про зміни і доповнення до законодавства щодо відповідальності за порушення актів законодавства та авіаційних правил України експлуатантами та власниками повітряних суден спортивного призначення, повітряних куль, надлегких повітряних суден та повітряних суден аматорської конструкції.

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 34
 
 
 

Опрос