Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О форменной одежде лиц начальствующего состава подразделений налоговой полиции Государственной налоговой администрации

КМ Украины
Постановление КМ от 20.05.1997 № 469
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 1997 р. N 469

Київ

Про формений одяг осіб начальницького складу підрозділів податкової поліції Державної податкової адміністрації

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України 
від 17 червня 1998 року N 919)

Відповідно до Указу Президента України від 30 жовтня 1996 р. N 1013 "Питання державних податкових адміністрацій" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Дозволити особам начальницького складу підрозділів податкової поліції державних податкових адміністрацій носити формений одяг та погони за зразками, затвердженими для працівників міліції, до законодавчого урегулювання цих питань.

2. Установити, що фінансування витрат, пов'язаних з придбанням форменого одягу для осіб начальницького складу підрозділів податкової поліції Державної податкової адміністрації, здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на утримання державних податкових адміністрацій.

Особи начальницького складу підрозділів податкової поліції державних податкових адміністрацій забезпечуються форменим одягом безкоштовно згідно з нормами, встановленими для працівників міліції.

3. Державній податковій адміністрації затвердити Положення про порядок одержання, обліку, видачі і носіння форменого одягу осіб начальницького складу підрозділів податкової поліції та інші знаки розрізнення форменого одягу.

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 67 
 
 
 

Опрос