Идет загрузка документа (16 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня населенных пунктов, отнесенных к курортным

КМ Украины
Постановление КМ от 28.12.1996 № 1576
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 1996 р. N 1576

Київ

Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України 
від 15 грудня 1997 року N 1391

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 лютого 2017 року N 91)

Додатково див. оголошення
("Офіційний вісник України", N 15, 7 березня 2008 р.)
,
 постанову Окружного адміністративного суду міста Києва
 від 4 червня 2008 року
,
 ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду
 від 10 листопада 2009 року,
ухвалу Вищого адміністративного суду України
 від 13 липня 2011 року

Відповідно до статті 7 Закону України від 19 вересня 1996 р. "Про плату за землю" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити перелік населених пунктів, віднесених до курортних (додається).

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 22 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1996 р. N 1576
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 15 грудня 1997 р. N 1391)

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, віднесених до курортних

Південне узбережжя Автономної          с-ще Берегове
Республіки Крим                        с-ще Ботанічне
     Алуштинська міська рада           с-ще Виноградне
     ***********************
м. Алушта                              с-ще Восход
с-ще Бондаренкове                      с-ще Відрадне
с-ще Виноградне                        с-ще Гаспра
с-ще Карабах                           с-ще Голуба Затока
с-ще Лаванда                           с-ще Гурзуф
с-ще Лазурне                           с-ще Кацівелі
с-ще Партеніт                          с-ще Кореїз
с-ще Розове                            с-ще Краснокам'янка
с-ще Семидвір'я                        с-ще Курпати
с-ще Утьос                             с-ще Лівадія
с-ще Чайка                             с-ще Масандра
с. Верхня Кутузовка                    с-ще Меллас
с. Запрудне                            с-ще Олива
с. Ізобільне                           с-ще Ореанда
с. Кипарисне                           с-ще Паркове
с. Лаврове                             с-ще Понизівка
с. Лучисте                             с-ще Санаторне
с. Малий Маяк                          с-ще Совєтське
с. Нижня Кутузовка                     с-ще Сімеїз
с. Нижнє Запрудне                      с-ще Форос
с. Пушкіне                             с. Високогірне
     Ялтинська міська рада             с. Гірне
     *********************
м. Алупка                              с. Данилівка
м. Місхор                              с. Куйбишеве
м. Ялта                                с. Лінійне
с. Оползневе                           с-ще Приморський
с. Охотниче                            с-ще Щебетовка
с. Партизанське                        с. Берегове
 
Південно-східне узбережжя          Західне узбережжя
Автономної Республіки Крим         Автономної Республіки Крим
 
     Алуштинська міська рада           м. Євпаторія
     ************************
                                       м. Саки
 
с. Генеральське                        Бахчисарайський район
                                       *********************
с. Зеленогір'я                         с-ще Углове
с. Малоріченське                       с. Берегове
с. Привітне                            с. Піщане
 
с. Рибаче                              Євпаторійська міська рада
                                       *************************
с. Сонячногірське                      с-ще Заозерне
 
     Кіровський район                  Роздольненський район
     ****************                  **********************
м. Старий Крим                         с. Аврора
 
     Керченська міська рада            с. Портове
     **********************
с-ще Ельтиген                          с. Стерегуще
 
с-ще Коса Тузла                        Сакський район
                                       ***************
с-ще Підмаячне                         с. Володимирівка
 
     Ленінський район                  с. Вітине
     ****************
с. Завітне                             с. Лиманне
с. Набережне                           с. Ліснівка
с. Челядінове                          с. Михайлівка
с. Южне                                с. Молочне
с. Яковенкове                          с. Оріхове
 
     Судацька міська рада              с. Попівка
     ********************
м. Судак                               с. Прибережне
с-ще Новий Світ                        с. Уютне
с. Веселе                              с. Штормове
 
с. Морське                             Сімферопольський район
                                       **********************
с. Сонячна Долина                      с. Миколаївка
 
     Феодосійська міська рада          Чорноморський район
     ************************          *******************
м. Феодосія                            с-ще Чорноморське
с-ще Коктебель                         с-ще Озерівка
с-ще Курортне                          с. Водопійне
с-ще Орджонікідзе
с. Володимирівка                       Очаківський район
                                       *****************
с. Громове                             м. Очаків
с. Знам'янське                         с. Василівка
с. Мар'їне                             с. Покровка
с. Міжводне                            с. Покровське
с. Новосільське                        с. Чорноморка
 
с. Новоульяновка                            Одеська область
 
с. Окунівка                            м. Одеса
 
с. Оленівка                           Білгород-Дністровський район
                                      ****************************
с. Сєверне                             с-ще Затока
с. Сніжне                              с-ще Сергіївка
 
        Ленінський район               с. Косівка
        ****************
м. Щолкіне                             с. Курортне
с. Заводське                           с. Миколаївка
с. Золоте                              с. Попаздра
с. Калинівка                           с. Приморське
 
с. Кам'янське                           Комінтернівський район
                                        **********************
с. Курортне                             с-ще Гвардійське
с. Мисове                               с-ще Ліски
с. Нижньозаморське                      с. Вапнярка
с. Нововідрадне                         с. Крижанівка
с. Осовини                              с. Нова Дофінівка
с. Пісочне                              с. Сичавка
с. Семенівка
с. Соляне                               Овідіопольський район
                                        *********************
с. Юркине                               с. Грибівка
 
 Чорноморське узбережжя                 с. Дальник
 Миколаївської, Одеської та             с. Кароліно-Бугаз
 Херсонської областей                   с. Санжійка
 
      Миколаївська область              с. Іллічівка
 
      Березанський район
      ******************
 с. Вікторівка                          Татарбунарський район
                                        *********************
 с. Коблеве                             с. Лебедівка
 с. Морське                             с. Приморське
 с. Рибаківка                           с. Тузли
 
      Херсонська область               Долинський район
                                       ****************
Голопристанський район                 с. Новий Мізунь
**********************
м. Гола Пристань                       с. Мислівка
 
с. Більшовик                           Косівський район
                                       ****************
с. Залізний Порт                       с. Шешори
 
Каланчацький район                     Рогатинський район
*******************                    ******************
с. Приморське                          с. Черче
 
с. Хорли                                     Львівська область
 
Скадовський район                      м. Трускавець
*******************
м. Скадовськ                           Бориславська міська рада
                                       ************************
с-ще Лазурне                           с-ще Східниця
 
с. Красне                              Городоцький район
                                       ******************
Гірські та передгірні райони           с-ще Великий Любінь
Закарпатської, Івано-
Франківської та Львівської             Дрогобицький район
областей                              ******************
                                       с. Модричі
                                       с. Опака
     Закарпатська область              Львівська міська рада
                                       *********************
Міжгірський район                      с-ще Брюховичі
*****************
с. Сойми                               Сколівський район
                                       *****************
Мукачівський район                     м. Сколе
******************
с-ще Чинадієве                         с-ще Верхнє Синьовидне
Рахівський район                       с-ще Славське
****************
с. Кваси                               с. Гребенів
Свалявський район                      с. Корчин
*****************
с-ще Поляна                            Стрийський район
                                       *****************
с. Голубине                            м. Моршин
Хустський район                        с. Лисовичі
***************
с. Шаян                                Старосамбірський район
                                       ***********************
   Івано-Франківська область           с. Смерічка
 
Яремчанська міська рада                Турківський район
***********************                ******************
м. Яремча                              с. Розлуч
с-ще Ворохта                           Яворівський район
                                       *******************
с. Микуличин                           с-ще Івано-Франкове
с. Татарів                             с-ще Немирів
с. Яблуниця                            с-ще Шкло
 
Узбережжя Азовського моря та              Київська область
інші курортні місцевості
 
       Вінницька область               Ірпінська міська рада
       ******************              *********************
м. Хмільник                            м. Ірпінь
       Донецька область                с-ще Буча
 
Слов'янська міська рада                с-ще Ворзель
***********************
м. Слов'янськ                             Полтавська область
 
м. Слов'яногірськ                      м. Миргород
 
Новоазовський район                       Рівненська область
*******************
м. Новоазовськ                         Сарненський район
                                       *****************
с-ще Сєдове                            с-ще Степань
 
Першотравневий район                     Тернопільська область
*********************
с-ще Ялта                              Борщівський район
                                       *****************
с. Мелекине                            с-ще Скала-Подільська
 
с. Урзуф                               Бучацький район
                                       *****************
                                       с. Скоморохи
 
Дніпропетровська область               Гусятинський район
                                       ******************
Новомосковський район                  с-ще Гусятин
*********************
с. Новотроїцьке                        Теребовлянський район
                                       *********************
с. Орлівщина                           с-ще Микулинці
 
     Запорізька область                с. Конопківка
 
м. Бердянськ                                Харківська область
 
Приазовський район                     Дергачівський район
*******************                    *******************
с. Новокостянтинівка                   с-ще Березівське
 
с. Строганівка                         Харківський район
                                       *****************
Приморський район                      с-ще Пісочин
******************
м. Приморськ                           с. Рай-Оленівка
 
Якимівський район
*****************
с-ще Кирилівка                              Херсонська область
 
     Житомирська область              Генічеський район
                                      ******************
Житомирський район                    м. Генічеськ
*******************
с. Дениші                             с. Генічеська Гірка
 
Київська міська рада                  с. Стрілкове
 
с-ще Конча-Заспа                      с. Щасливцеве
с-ще Пуща-Водиця
 
Хмельницька область
 
Городоцький район
*****************
с-ще Сатанів
с. Слобідка Сатанівська
 
Дунаєвецький район
******************
с. Маків

____________ 
 

Опрос