Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных мерах по привлечению к труду лиц, отбывающих наказание в местах лишения свободы

КМ Украины
Постановление КМ от 02.12.1996 № 1454
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 грудня 1996 р. N 1454

Київ

Про невідкладні заходи щодо залучення до праці осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 30 листопада 2004 року N 1607
,
 від 1 серпня 2006 року N 1074
,
 від 20 жовтня 2011 року N 1109

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 квітня 2017 року N 294)

(У тексті постанови слова "Міністерство економіки" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2004 року N 1607)

(У тексті постанови слова "підприємства кримінально-виконавчої системи" в усіх відмінках замінено словами "підприємства установ виконання покарань" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року N 1074)

(У тексті постанови слова "Державний департамент з питань виконання покарань" у всіх відмінках замінено словами "Державна пенітенціарна служба" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року N 1109)

З метою забезпечення вимог законодавства про залучення засуджених до праці, приведення умов їх утримання у відповідність з вимогами мінімальних європейських норм і стандартів, стабілізації фінансового стану установ Державної кримінально-виконавчої служби Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

1. Установити, що поставки (закупівля) продукції для державних потреб, яка виготовляється підприємствами установ виконання покарань, здійснюються з урахуванням таких особливостей:

Державна пенітенціарна служба разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції визначають щороку до 1 жовтня номенклатуру та обсяги поставок продукції, яка може виготовлятися на підприємствах установ виконання покарань для державних потреб;

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції після визначення обсягів продукції, необхідної для державних потреб в наступному році, та загальної суми коштів для їх закупівлі передбачає у проекті державного замовлення обсяги поставок продукції для державних потреб, яка буде вироблятися підприємствами установ виконання покарань;

державні замовники після затвердження і доведення обсягів державних замовлень, виходячи з виділених на їх виконання коштів, укладають з підприємствами установ виконання покарань державні контракти на виготовлення і поставку продукції в номенклатурі і обсягах, визначених у державному замовленні.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській міській державним адміністраціям спільно з територіальними органами управління Державної пенітенціарної служби:

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

щорічно визначати номенклатуру і обсяги поставок продукції, що закуповується для регіональних потреб за рахунок місцевих бюджетів і виготовляється або може виготовлятися на підприємствах установ виконання покарань, та вживати заходів до залучення цих підприємств як виконавців замовлень на поставку продукції для регіональних потреб;

визначити види робіт за межами установ виконання покарань і організувати використання на цих роботах осіб, засуджених до позбавлення волі за злочини, що не є тяжкими, із забезпеченням необхідної охорони і нагляду.

3. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству праці та соціальної політики, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській міській державним адміністраціям, що відповідають за розроблення і виконання державних цільових, галузевих і регіональних програм, в обов'язковому порядку передбачати залучення до їх реалізації трудових ресурсів і потужностей підприємств установ виконання покарань.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 30.11.2004 р. N 1607)

4. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції разом з Міністерством внутрішніх справ із залученням інших центральних органів виконавчої влади створити міжвідомчу робочу групу для підготовки цільової програми трудової зайнятості засуджених і організувати її розроблення.

5. Міністерству внутрішніх справ, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів подати у двомісячний термін на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо економічного заохочення суб'єктів підприємницької діяльності до розміщення виробничих замовлень на підприємствах установ виконання покарань і підвищення економічної ефективності роботи цих підприємств.

6. Доручити державній акціонерній компанії "Укрресурси" опрацювати питання про включення продукції, яка виготовляється підприємствами установ виконання покарань, до поставок за міждержавними угодами.

7. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з територіальними органами управління Державної пенітенціарної служби створити міжвідомчі комісії для розроблення регіональних програм забезпечення обсягами робіт осіб, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі, і надання практичної допомоги установам виконання покарань у вирішенні проблеми працевлаштування засуджених.

(пункт 7 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

8. Організацію контролю за виконанням цієї постанови покласти на Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції та Державна пенітенціарна служба. Про хід її виконання доповісти у лютому та серпні 1997 року.

(пункт 8 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 39 

Опрос