Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О поэтапной передаче в коммунальную собственность объектов социальной инфраструктуры

КМ Украины
Постановление КМ от 02.12.1996 № 1443
редакция действует с 09.08.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 грудня 1996 р. N 1443

Київ

Про поетапну передачу до комунальної власності об'єктів соціальної інфраструктури

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України 
від 5 серпня 1997 року N 842
,
 від 7 травня 1998 року N 635
,
 від 1 серпня 2006 року N 1074

Виходячи з реальних можливостей державного бюджету щодо фінансування видатків на утримання об'єктів соціальної інфраструктури, які передаються суб'єктами підприємницької діяльності до комунальної власності та на часткову зміну постанов Кабінету Міністрів України від 6 листопада 1995 р. N 891 "Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність загальнодержавного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій" та від 19 лютого 1996 р. N 222 "Про поетапну передачу до комунальної власності об'єктів соціальної інфраструктури, які належать суб'єктам підприємницької діяльності" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що пріоритети першочерговості поетапної передачі до комунальної власності об'єктів соціальної інфраструктури, якщо інше не передбачено Державним бюджетом України на поточний рік, визначаються Кабінетом Міністрів України. У зв'язку з цим призупинити дію пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1996 р. N 222 в частині визначених обсягів передачі об'єктів соціальної інфраструктури у 1996 - 1998 роках.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.98 р. N 635)

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за пропозиціями міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, об'єднань підприємств, яким делеговано функції з управління майном підприємств та організацій, заснованих на державній власності. Фонду державного майна виходячи з визначених Кабінетом Міністрів України пріоритетів першочерговості поетапної передачі до комунальної власності об'єктів соціальної інфраструктури переглядати у разі потреби разом з відповідними органами місцевого самоврядування переліки зазначених об'єктів, що підлягають передачі до комунальної власності у наступному бюджетному році, узагальнювати розрахунки витрат на утримання цих об'єктів, коригувати поквартальні графіки їх передачі та до 25 грудня року, що передує наступному бюджетному, подавати ці матеріали Міністерству фінансів і Міністерству економіки.

3. Розподіл витрат, передбачених державним бюджетом, на утримання об'єктів соціальної інфраструктури визначається Міністерством фінансів і Міністерством економіки за погодженням з Кабінетом Міністрів України.

4. Під час формування переліків об'єктів соціальної інфраструктури, що пропонуються для передачі до комунальної власності у 1999 році і наступні роки, та розподілу витрат на їх утримання за рахунок коштів державного бюджету, якщо інше не передбачено Державним бюджетом України на поточний рік, виходити з того, що до переліків у порядку черговості включаються об'єкти:

підприємств у зв'язку з їх закриттям, або визнаних у встановленому порядку банкрутами;

військових частин, які ліквідовано;

про передачу яких Кабінет Міністрів України прийняв відповідні рішення, але фінансування їх утримання за рахунок коштів державного бюджету не здійснювалось;

підприємств та установ Державної кримінально-виконавчої служби;

(абзац п'ятий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. N 1074)

підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави;

сільськогосподарських підприємств, що реорганізуються у зв'язку з виділенням окремих господарюючих суб'єктів.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 05.08.97 р. N 842,
 від 07.05.98 р. N 635)

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Опрос