Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении украинской делегации для участия в смешанных (общих) пограничных комиссиях по проверке (осмотру) прохождения линии государственной границы

КМ Украины
Постановление КМ от 17.09.1996 № 1145
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 вересня 1996 р. N 1145

Київ

Про призначення української делегації для участі у змішаних (спільних) прикордонних комісіях з перевірки (огляду) проходження лінії державного кордону

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 жовтня 2004 року N 1312

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 18 серпня 2005 року N 753)

(У тексті постанови слово "Румунія" в усіх відмінках виключено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2004 року N 1312)

Відповідно до Законів України "Про державний кордон України", "Про Прикордонні війська України" і міжнародних договорів України, укладених із суміжними державами, про режим державного кордону та з метою забезпечення стійкого утримання в рамках ратифікованих документів демаркації та редемаркації державного кордону України з Республікою Польщею, Словацькою Республікою і Угорською Республікою Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державного комітету у справах охорони державного кордону про призначення постійно діючої української делегації (далі - української делегації) для участі у змішаних (спільних) прикордонних комісіях з перевірки (огляду) проходження державного кордону та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Міністерству закордонних справ повідомити дипломатичними каналами закордонні відомства Республіки Польщі, Словацької Республіки та Угорської Республіки про призначення української делегації.

3. Державному комітету у справах охорони державного кордону провести консультації з органами прикордонної охорони Республіки Польщі, Словацької Республіки, Угорської Республіки з метою опрацювання єдиних підходів до визначення цілей та напрямів діяльності прикордонних комісій згідно з міжнародними договорами України про режим державного кордону.

4. Дозволити голові української делегації в разі потреби залучати до роботи в складі делегації експертів відповідних міністерств і відомств та перекладачів з оплатою витрат за рахунок коштів, передбачених на ці цілі Державному комітету у справах охорони державного кордону.

5. Покласти функції з організації розміщення, харчування, транспортного забезпечення членів української делегації і делегації суміжної держави на прикордонних уповноважених ділянок державного кордону, які перевіряються.

6. Визначити місцем постійного розташування української делегації м. Київ.

7. Контроль за діяльністю української делегації покласти на Голову Державного комітету у справах охорони державного кордону, дозволивши в разі потреби вносити зміни до її складу.

8. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 1993 р. N 415 "Про першочергові заходи щодо правового оформлення державного кордону та подальшого його облаштування" та постанову Кабінету Міністрів України від 4 квітня 1994 р. N 219 "Про заступника голови української делегації Спільної українсько-словацької комісії з перевірки проходження лінії державного кордону між Україною і Словацькою Республікою".

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 39 

 

 

 

 

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 17 вересня 1996 р. N 1145

СКЛАД
постійно діючої української делегації для участі у змішаних (спільних) прикордонних комісіях з перевірки (огляду) проходження лінії державного кордону

КОТЛЯРЕВСЬКИЙ
Леонід Миколайович

- начальник служби Держкомкордону, голова делегації

НАЗАРЕНКО
Віктор Олександрович

- заступник начальника штабу Північно-Західного напряму Прикордонних військ, заступник голови делегації

ДОБРІНСЬКИЙ
Сергій Іванович

- офіцер служби Держкомкордону

НОВОСЬОЛОВ
Олександр Борисович

- начальник відділу МЗС

ОСИПЕНКО
Олександр Сергійович

- офіцер служби Держкомкордону

РАЗУМКОВ
Віктор Васильович

- офіцер служби Держкомкордону

САЄНКО
Василь Опанасович

- начальник групи топогеодезичного управління Генерального штабу Збройних Сил

САРЖЕВСЬКИЙ
Іван Анатолійович

- офіцер служби Держкомкордону

 

 

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Опрос