Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Государственной компании по экспорту и импорту продукции и услуг военного и специального назначения

КМ Украины
Постановление КМ от 14.08.1996 № 944
редакция действует с 19.09.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 серпня 1996 р. N 944

Київ

Про створення Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 9 жовтня 1996 року N 1247
,
 від 25 вересня 1999 року N 1782

дня державної реєстрації Статуту Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" до цієї постанови будуть внесені зміни згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2012 року N 862)

З метою впорядкування діяльності у сфері експорту та імпорту озброєння, боєприпасів, військової техніки і спеціальних комплектуючих виробів для їх виробництва, вибухових речовин, робіт і послуг військового та спеціального призначення Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити Державну компанію з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення (компанія "Укрспецекспорт") на базі спеціалізованої зовнішньоторгівельної фірми "Прогрес", Державної госпрозрахункової зовнішньоторгівельної та інвестиційної фірми "Укрінмаш" і Державного підприємства з експорту-імпорту продукції та послуг військового призначення "Укроборонсервіс".

2. Основним завданням компанії "Укрспецекспорт" є здійснення операцій з експорту та імпорту озброєння, боєприпасів, військової техніки і спеціальних комплектуючих виробів для їх виробництва, вибухових речовин, робіт і послуг військового та спеціального призначення.

Абзац другий пункту 2 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 25.09.99 р. N 1782)

3. Компанію "Укрспецекспорт" очолює генеральний директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за спільним поданням Прем'єр-міністра України і Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 25.09.99 р. N 1782)

4. Міністерству машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії, Міністерству зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Міністерству закордонних справ разом з Службою безпеки подати у місячний термін Кабінетові Міністрів України проект статуту компанії "Укрспецекспорт" та пропозиції про внесення змін і доповнень до відповідних актів законодавства у зв'язку із створенням компанії "Укрспецекспорт".

5. Пункт 5 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 09.10.96 р. N 1247)

 

Прем'єр-міністр України 

П. ЛАЗАРЕНКО 

Інд. 30

Опрос