Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении приема и переработки давальческого сырья для производства спирта, водки и ликеро-водочных изделий и о порядке обложения их акцизным сбором

КМ Украины
Постановление КМ от 01.08.1996 № 882
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА 

від 1 серпня 1996 р. N 882

Київ

Про призупинення приймання та переробки давальницької сировини для виробництва спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів та про порядок обкладання їх акцизним збором

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 2 липня 1997 року N 667,
від 17 березня 1998 року N 308,
від 20 травня 1999 року N 866,
 від 25 травня 1999 року N 893

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 березня 2013 року N 295)

Додатково див. Постанову
 Верховної Ради України
 від 12 вересня 1996 року N 363/96-ВР

У зв'язку із зверненням Кабінету Міністрів України до Верховної Ради України та з метою впорядкування виробництва спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів та забезпечення надходження коштів до державного бюджету Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Призупинити починаючи з 1 серпня 1996 р. приймання та переробку на давальницьких умовах сировини для виробництва спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів від замовників незалежно від форм власності.

2. Заборонити використання спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів для розрахунків за товарообмінними (бартерними) та іншими угодами, які не передбачають розрахунки в грошовій формі, включаючи розрахунки із застосуванням векселів, у тому числі казначейських.

(пункт 2 в редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 20.05.99 р. N 866)

3. Встановити, що продукція, виготовлена з давальницької сировини до 1 серпня 1996 р., реалізується на внутрішньому ринку виконавцями за договорами комісії, укладеними з власниками зазначеної продукції.

Відвантаження на експорт спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів, виготовлених з давальницької сировини резидентів, здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності, що мають на це відповідні ліцензії, і за умови надходження валютних коштів на валютний рахунок замовника.

Відвантаження на експорт спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів, виготовлених із давальницької сировини, як резидентами, так і нерезидентами, здійснюється усіма видами транспорту за умови надання фінансових гарантій митним органам щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення згідно з правилами, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

(абзац третій пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.98 р. N 308)

Порядок розрахунку сум фінансових гарантій, що надаються митним органам, визначається Державною митною службою.

(абзац четвертий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.98 р. N 308)

Відвантаження на експорт спирту, горілки і лікеро-горілчаних виробів, виготовлених із давальницької сировини, також може здійснюватися автомобільним транспортом із застосуванням охорони і супроводження цієї продукції митними органами із залученням у разі потреби підрозділів Міністерства внутрішніх справ та податкової міліції Державної податкової адміністрації у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

(пункт 3 доповнено новим абзацом п'ятим згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.98 р. N 308,
у зв'язку з цим абзаци п'ятий, шостий і сьомий вважати
 відповідно абзацами шостим, сьомим і восьмим) 

Дозволити українським виконавцям оформлення вантажної митної декларації на залишки давальницької сировини для виготовлення спирту та алкогольних напоїв, підтверджені актами інвентаризаційних комісій станом на 10 серпня 1996 р., закупленої нерезидентами на території України за валюту, без фактичного її ввезення.

Розрахунки із замовниками завершити до 1 грудня 1999 року. До цього терміну продовжити термін дії векселів, оформлених за операціями з давальницькою сировиною. Зарахувати суми сплачених підприємствами санкцій за прострочення погашення після 1 серпня 1996 р. векселів, оформлених за розрахунками з іноземними замовниками на виробництво спирту, горілки та лікеро-горілчаних виробів на давальницьких умовах, в рахунок обов'язкових платежів, що підлягають сплаті цими підприємствами до бюджету.

(абзац сьомий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постанов
ами Кабінету Міністрів України: від 17.03.98 р. N 308,
від 25.05.99 року N 893)

Не отримані замовниками у визначений термін спирт, горілка та лікеро-горілчані вироби і давальницька сировина, закуплена в Україні за валюту, реалізуються виконавцями за цінами, що склалися на момент їх реалізації. Кошти від реалізації продукції та сировини зараховуються на окремі рахунки виконавців і використовуються лише для розрахунків із замовниками.

(пункт 3 в редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 02.07.97 р. N 667)

Термін розрахунків, визначений в абзаці сьомому цього пункту, є остаточним і продовженню не підлягає.

(пункт 3 доповнено абзацом дев'ятим згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.99 р. N 893)

4. Державному комітетові по харчовій промисловості, Головній державній податковій інспекції, Міністерству сільського господарства і продовольства, Державному комітетові з медичної та мікробіологічної промисловості, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити проведення інвентаризації залишків давальницької сировини замовників на 10 серпня 1996 р. та за її результатами у тижневий термін подати Кабінетові Міністрів України узгоджені пропозиції щодо використання виявлених залишків.

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Інд. 22 
 

Опрос