Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по предупреждению возникновения опасных заболеваний животных

КМ Украины
Постановление КМ от 30.05.1996 № 584
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 травня 1996 р. N 584

Київ

Про заходи запобігання виникненню небезпечних захворювань тварин

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 січня 2005 року N 69)

3 метою недопущення заносу з-за кордону небезпечних інфекційних захворювань тварин та з урахуванням рекомендації Міжнародного епізоотичного бюро Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що імпорт тварин, продуктів і сировини тваринного походження та їх транзит через територію України здійснюється з урахуванням епізоотичного стану країн-експортерів за наявності сертифікатів державної ветеринарної служби країн-експортерів. Державному митному комітетові здійснювати митне оформлення імпорту зазначених продуктів лише за умови здійснення державного ветеринарного контролю.

2. Державному комітетові у справах охорони державного кордону, Державному митному комітетові разом з регіональними службами державного ветеринарного контролю на державному кордоні і транспорті Міністерства сільського господарства і продовольства забезпечити контроль вантажів, що ввозяться в Україну всіма видами транспорту, включаючи ті, що перевозяться в ручній поклажі.

3. Міністерству фінансів, Уряду Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити щомісячне фінансування протиепізоотичних заходів відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 1996 рік", бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів.

4. Рекомендувати корпорації "Укрзооветпромпостач" забезпечити необхідними засобами захисту тварин вітчизняного виробництва, а в разі потреби - також закупівлю за кордоном сировини і готових форм лікарських препаратів, які не виробляються в Україні.

Корпорації "Укрзооветпромпостач" подати в установленому порядку матеріали для розгляду на Валютно-кредитній раді, визначивши як джерело погашення кредиту бюджетні кошти, передбачені на протиепізоотичні заходи в Державному бюджеті України на 1996 рік.

Валютно-кредитній раді розглянути пропозицію про надання іноземному кредитору гарантії Уряду України щодо погашення кредиту в іноземній валюті, одержуваного корпорацією "Укрзооветпромпостач" для закупівлі сировини та готових лікарських препаратів, у рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 1996 рік для фінансування протиепізоотичних заходів.

Укрексімбанку подати практичну допомогу корпорації "Укрзооветпромпостач" в одержанні іноземного кредиту для зазначених цілей.

5. Міністерству сільського господарства і продовольства разом з іншими заінтересованими міністерствами і відомствами оперативно вносити Уряду України відповідні пропозиції з урахуванням розвитку епізоотичної ситуації.

6. Головному державному інспектору ветеринарної медицини України забезпечити інформування населення про епізоотичну ситуацію в країнах світу та в Україні.

 

 

Прем'єр-міністр України

П. ЛАЗАРЕНКО

Перший заступник
Міністра Кабінету Міністрів України

 
М. СЕЛІВОН

 
Інд. 22 
 

Опрос