Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке исчисления времени на территории Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 13.05.1996 № 509
редакция действует с 01.01.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 травня 1996 р. N 509

Київ

Про порядок обчислення часу на території України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 2 вересня 2015 року N 664

З урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

2. Установити, що:

рух залізничного, водного, повітряного і міжміського автомобільного транспорту загального користування, а також робота міжміського телефонного і телеграфного зв'язку на території України здійснюється за київським часом;

лічба суднового часу в морі провадиться за міжнародною системою часових поясів. При перебуванні суден на рейдах і в портах інших держав використовується час, який там установлено.

3. Зобов'язати міністерства і відомства України, Уряд Автономної Республіки Крим, обласні, Київську і Севастопольську міські державні адміністрації забезпечити своєчасне розроблення і проведення заходів щодо переходу до порядку обчислення часу, визначеного цією постановою.

4. Міністерству економічного розвитку і торгівлі подавати інформацію Державному комітетові телебачення і радіомовлення для інформування населення через засоби масової інформації про перехід на літній час і про його скасування не менш як за 45 днів.

(пункт 4 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.09.2015 р. N 664)

5. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 березня 1992 р. N 139 "Про порядок обчислення часу на території України" (ЗП України, 1992 р., N 4, ст. 93).

 

 

Прем'єр-міністр України

Є. МАРЧУК

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙТЕНКО

 
Інд. 31 
 

Опрос