Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка распоряжения транспортными средствами, не пропущенными на таможенную территорию Украины в связи с существующими ограничениями по их ввозу

КМ Украины
Постановление КМ от 30.01.1996 № 139

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 січня 1996 р. N 139

Київ

Про затвердження Порядку розпоряджання транспортними засобами, не пропущеними на митну територію України у зв'язку з існуючими обмеженнями щодо їх ввезення

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок розпоряджання транспортними засобами, пропущеними на митну територію України у зв'язку з існуючими обмеженнями щодо їх ввезення (додається).

 

 

Прем'єр-міністр України

Є. МАРЧУК

Перший заступник
Кабінету Міністрів України

 
М. СЕЛІВОН

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 січня 1996 р. N 139

 

 

 

ПОРЯДОК
 розпоряджання транспортними засобами, не пропущеними на митну територію України у зв'язку з існуючими обмеженнями щодо їх ввезення

1 Цей Порядок визначає механізм розпоряджання транспортними засобами, не пропущеними в Україну відповідно до Правил ввезення транспортних засобів на митну територію України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 1994 р. N 341.

Зазначені транспортні засоби, не вивезені з території України в день їх ввезення, підлягають обов'язковій передачі прикордонній митниці на зберігання.

2. Митниця, на зберіганні якої знаходяться транспортні засоби, за 2 тижні повідомляє власників цих транспортних засобів про закінчення передбаченого чинним законодавством терміну зберігання. При цьому власникам пропонується самостійно здійснити їх часткове розукомплектування або вивезти транспортні засоби за кордон, сплативши збір за їх зберігання.

3. Часткове розукомплектування транспортних засобів - це зняття з них радіоапаратури (радіоприймача, магнітофона, радіотелефону тощо), антен, блоків автоматики, карбюратора, приладів і механізмів електрообладнання, передньої панелі з приладами, електроламп, коліс в зборі, передніх і задніх сидінь, керма, переднього, заднього та бокових стекол кузова, дзеркал огляду, фар і підфарників, сигнальних ліхтарів гальмування і заднього ходу та покажчиків повороту, (пасів безпеки далі - прилади і обладнання).

4. У разі коли власник не скористається можливістю, що надається згідно з пунктом 2 цього Порядку, часткове розукомплектування транспортного засобу і реалізація знятих приладів і обладнання провадиться відповідно до порядку обліку, оцінки і використання конфіскованого митними органами майна, валюти та цінностей, безхазяйного майна, товарів та інших предметів, затверджуваного Держмиткомом. Часткове розукомплектування здійснюється представниками тієї торговельної організації, яка буде реалізовувати прилади і обладнання, зняті з транспортного засобу. Виручені кошти (за винятком витрат на проведення часткового розукомплектування, зберігання) зараховуються до державного бюджету. 

5. Розукомплектовані транспортні засоби за актами передаються відповідному обласному об'єднанню "Втормет" для утилізації, яка здійснюється в присутності представників митниці. Копії актів підписуються уповноваженими представниками митниці та об'єднання "Втормет", завіряються печатками, передаються митниці і зберігаються нею разом з іншими документами на дані транспортні засоби.

6. Документи, що підтверджують зберігання на митниці транспортних засобів відповідно до Правил ввезення транспортних засобів на територію України, передаються в бухгалтерію цієї митниці для відображення в бухгалтерському обліку.

Бухгалтерія митної установи на підставі актів утилізації транспортних засобів проводить їх списання із забалансового обліку в установленому порядку.
 
 
 
 

Опрос