Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Государственного комитета телевидения и радиовещания

КМ Украины
Постановление КМ от 20.02.1995 № 129
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 1995 р. N 129

Київ

Питання Державного комітету телебачення і радіомовлення

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 10 червня 1998 року N 848
,
 від 17 березня 2010 року N 272

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 7 листопада 2014 року N 693)

На виконання Указу Президента України від 3 січня 1995 р. N 12 "Про вдосконалення системи управління державним телебаченням і радіомовленням України" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити граничну чисельність працівників центрального апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення у кількості 105 одиниць.

Дозволити Державному комітетові телебачення і радіомовлення мати чотирьох заступників голови Комітету, в тому числі одного першого, та колегію у кількості 9 чоловік.

2. У зв'язку з ліквідацією Державної телерадіомовної компанії утворити ліквідаційну комісію. Призначити головою ліквідаційної комісії Оркушу Віктора Петровича і доручити йому затвердити персональний склад комісії.

Ліквідаційній комісії у тримісячний термін вирішити відповідно до чинного законодавства комплекс питань, пов'язаних з ліквідацією Державної телерадіомовної компанії і утворенням на її базі підприємств і організацій, що передаються до сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення.

3. Пункт 3 втратив чинність.

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 10.06.98 р. N 848)

4. Передати Державному комітетові телебачення і радіомовлення основні фонди та інше державне майно, яке за станом на 1 січня 1995 р. перебувало у віданні колишньої Державної телерадіомовної компанії та підприємств і організацій, що належали до сфери її управління.

5. Утворити на базі Державної телерадіомовної компанії, її підприємств та організацій Національну телекомпанію України, функції з управління якою здійснює Кабінет Міністрів України, а також Національну радіокомпанію України, державну телерадіокомпанію "Крим", Київську і Севастопольську державні регіональні телерадіокомпанії, обласні державні телерадіокомпанії, підпорядкувавши їх Державному комітетові телебачення і радіомовлення.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.03.2010 р. N 272)

6. Державному комітетові телебачення і радіомовлення:

вирішити питання, пов'язані з утворенням зазначених у пункті 5 цієї постанови телерадіоорганізацій, вдосконаленням структури галузі, включаючи скорочення, об'єднання та реорганізацію окремих творчих і технічних підрозділів, підприємств і організацій;

Абзац третій пункту 6 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 10.06.98 р. N 848)

7. Міністерству фінансів починаючи з 1995 року передбачати в проекті державного бюджету кошти на утримання центрального апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення.

8. Міністерству економіки за поданням Державного комітету телебачення і радіомовлення включати обсяги теле- і радіомовлення до державного контракту на відповідні роки в межах коштів, передбачених для цієї мети в державному бюджеті.

9. Визнати такими, що втратили чинність:

пункт 8 постанови Кабінету Міністрів УРСР від 24 травня 1991 р. N 12 "Про порядок реалізації Закону УРСР "Про перелік міністерств та інші центральні органи державного управління Української РСР";

постанову Кабінету Міністрів УРСР від 8 серпня 1991 р. N 132 "Питання Державної телерадіомовної компанії України".

 

 

Прем'єр-міністр України

В. МАСОЛ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙТЕНКО

 

Опрос