Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном историко-культурном заповеднике "Тустань" (Львовская область)

КМ Украины
Постановление КМ от 05.10.1994 № 687
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА 

від 5 жовтня 1994 р. N 687

Київ

Про державний історико-культурний заповідник "Тустань" (Львівська область) 

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 12 жовтня 2011 року N 1048
,
від 25 вересня 2019 року N 850

Ураховуючи історичну, археологічну та природну цінність пам'яток 1Х-ХШ століть - наскельного оборонного комплексу міста-фортеці Тустань біля с.Урич Сколівського району Львівської області, з метою їх схоронності та раціонального використання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Львівської обласної Ради народних депутатів про оголошення пам'яток 1Х-ХШ століть - наскельного оборонного комплексу міста-фортеці Тустань біля с.Урич Сколівського району Львівської області державним історико-культурним заповідником "Тустань".

Методичне керівництво роботою, пов'язаною з охороною, науковими дослідженнями, реставрацією та використанням пам'яток історії, археології та природи, що є на території заповідника, покласти на Міністерство культури, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство екології та природних ресурсів.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. N 1048,
від 25.09.2019 р. N 850)

Взяти до відома, що витрати заповідника фінансуються за рахунок і в межах коштів, які передбачаються у бюджеті Львівської області на утримання культурно-освітніх закладів, спеціальних коштів заповідника, а також коштів, що надходитимуть цільовим призначенням на науково-дослідні та охоронні роботи.

2. Львівському облвиконкому за погодженням з Міністерством культури, Державним комітетом у справах містобудування і архітектури, Міністерством охорони навколишнього природного середовища:

затвердити Положення про державний історико-культурний заповідник "Тустань" (Львівська область) і перелік об'єктів, що передаються на його баланс;

забезпечити розроблення до 1996 року генерального плану розвитку заповідника з визначенням його меж, охоронних зон, а також обсягів і термінів проведення робіт із реставрації пам'яток, упорядкування і благоустрою заповідних територій та природного ландшафту.

 

 

Прем'єр-міністр України

В. МАСОЛ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 28 
 
 
 

Опрос