Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном историко-архитектурном заповеднике в г. Жолква Львовской области

КМ Украины
Постановление КМ от 10.08.1994 № 546
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА 

від 10 серпня 1994 р. N 546

Київ

Про державний історико-архітектурний заповідник у
м. Жовкві Львівської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 12 жовтня 2011 року N 1048
,
від 25 вересня 2019 року N 850

Враховуючи особливу історичну, наукову і архітектурну цінність комплексу пам'яток м.Жовкви Львівської області та з метою створення умов для його збереження Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію львівського облвиконкому, погоджену з Державним комітетом у справах містобудування і архітектури, Міністерством культури, Міністерством охорони навколишнього природного середовища, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Державним комітетом по житлово-комунальному господарству, про оголошення комплексу пам'яток історії, містобудування, архітектури та природи м. Жовкви державним історико-архітектурним заповідником.

Методичне керівництво з питань наукових досліджень, охорони проведення ремонтно-реставраційних робіт і використання пам'яток історії, містобудування, архітектури та природи, що знаходяться на території заповідника, покласти на Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство культури, Міністерство екології та природних ресурсів.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. N 1048,
від 25.09.2019 р. N 850)

Взяти до відома, що витрати заповідника фінансуються за рахунок і в межах коштів, які передбачаються у бюджеті Львівської області на утримання культурно-освітніх закладів, спеціальних коштів заповідника, а також коштів, що надходитимуть цільовим призначенням на науково-дослідні та ремонтно-реставраційні роботи.

2. Львівському облвиконкому:

за погодженням з Державним комітетом у справах містобудування і архітектури, Міністерством культури та Міністерством охорони навколишнього природного середовища у тримісячний термін затвердити положення про заповідник об'єктів, що передаються на його баланс;

забезпечити розроблення до кінця 1995 року генерального плану розвитку заповідника з визначенням його меж, охоронних зон, зон регулювання забудови, зон охоронюваного природного ландшафту, а також обсягів, вартості та термінів проведення ремонтно-реврастаційних робіт і робіт, пов'язаних із впорядкуванням території заповідника.

 

 

Прем'єр-міністр України

В. МАСОЛ

Міністр
Кабінет Міністрів України

 
В. ПУСТОВОЙИЕНКО

Інд. 24 
 
 
 

Опрос