Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании органов миграционной службы в Украине

КМ Украины
Постановление КМ от 22.06.1994 № 428
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА 

від 22 червня 1994 р. N 428

Київ

Про створення органів міграційної служби в Україні

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 травня 2004 року N 700)

Відповідно до Закону України "Про біженців" та з метою здійснення єдиної державної міграційної політики і створення системи державного контролю за міграційними процесами Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства у справах національностей та міграції про створення органів міграційної служби в областях, містах Києві та Севастополі, а також Департаменту міграції у структурі Міністерства, збільшивши чисельність його центрального апарату на 20 одиниць.

Міністерству фінансів у проекті уточнених показників державного бюджету передбачити з 1 липня 1994 р. кошти на утримання обласних, Київського та Севастопольського міських відділів міграції, що входитимуть до складу відповідних місцевих державних адміністрацій, виходячи із загальної чисельності працівників усіх цих відділів у кількості 57 одиниць.

Міністерству фінансів і Міністерству у справах національностей та міграції під час складання проекту державного бюджету на 1995 рік визначити остаточну чисельність працівників органів міграційної служби залежно від обсягу роботи.

Урядові Криму згідно з статтею 6 Закону України "Про біженців" утворити відповідний орган міграційної служби.

2. Міністерству у справах національностей та міграції протягом 1994-1995 років за погодженням з Міністерством фінансів та відповідними місцевими державними адміністраціями створити регіональні пункти тимчасового розміщення біженців.

Міністерству праці за погодженням з Міністерством фінансів затвердити умови оплати праці працівників регіональних пунктів тимчасового розміщення біженців.

3. Міністерству у справах національностей та міграції у тримісячний термін розробити і подати на затвердження Кабінетові Міністрів України Положення про обласні, Київський та Севастопольський міські відділи міграції.

4. Міністерству фінансів передбачати починаючи з 1995 року в проектах державного бюджету кошти на утримання обласних, Київського та Севастопольського міських відділів міграції та регіональних пунктів тимчасового розміщення біженців.

 

 

Прем'єр-міністр України

В. МАСОЛ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

Інд. 28 

Опрос