Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Украины от 2 марта 1993 г. N 155

КМ Украины
Постановление КМ от 30.03.1994 № 194
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА 

від 30 березня 1994 р. N 194

Київ

Про внесення змін і доповнень до постанови
Кабінету Міністрів України від 2 березня 1993 р. N 155

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінет Міністрів України
від 14 серпня 1996 р. N 959) 

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 1993 р. N 155 "Про обов'язкове особисте страхування на повітряному, залізничному, морському, внутрішньому водному і автомобільному транспорті" (ЗП України, 1993 р., N 6, ст. 113) такі зміни і доповнення: 

1. Пункт 1 і 2 викласти у такій редакції:

"1. Обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків під час поїздки (польоту) або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані підлягають пасажири повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту.

Обов'язкове особисте страхування не поширюється на пасажирів:

залізничного, морського і внутрішнього водного транспорту на прогулянкових та екскурсійних лініях;

внутрішнього водного транспорту внутрішньоміського сполучення і переправ;

залізничного, морського, внутрішнього водного і автомобільного транспорту приміського сполучення;

автомобільного транспорту на міських маршрутах.

Обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків під час керування транспортними засобами підлягають водії всіх підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та видів діяльності, а також машиністи, провідники поїздів (у тому числі приміських, метрополітену), члени команди літаків та суден (надалі - водії). 

2. Страховий платіж включається у вартість квитка і утримується з пасажира транспортною організацією на лініях повітряного, залізничного, морського, внутрішнього водного та автомобільного транспорту на міжміських міжобласних і міжміських маршрутах у межах однієї області, Республіки Крим у розмірі 2 відсотків вартості проїзду.

При страхуванні пасажирів усіх видів транспорту міжнародних сполучень страховий платіж включається у вартість квитка і утримується з пасажира транспортною організацією у розмірі 2 відсотків вартості проїзду відповідною валютою.

Пасажири, що мають право на безкоштовний проїзд відповідно до чинного законодавства, підлягають обов'язковому особистому страхуванню без сплати ними страхового платежу".

2. У пункті 3:

в абзаці першому слова "установам Укрдержстраху" замінити словами "Національній акціонерній страховій компанії "Оранта";

абзац другий викласти у такій редакції:

"Страховий платіж по страхуванню водіїв на автомобільному та повітряному транспорті визначається у розмірі 10 відсотків, а на залізничному, внутрішньому водному та морському - 5 відсотків мінімальної заробітної плати за кожного застрахованого і сплачується транспортною організацією Національній акціонерній страховій компанії "Оранта" або іншим страховим організаціям щорічно, не пізніше 30 січня поточного року. В разі збільшення розміру мінімальної заробітної плати транспортна організація зобов'язана у місячний термін провести перерахунок страхового платежу з виплатою різниці".

3. У пункті 5:

у підпункті "а" слова та цифри "у розмірі 100 тис. карбованців" замінити словами та цифрами " у розмірі 100 мінімальних заробітних плат на час загибелі або смерті";

підпункт "б" доповнити словами "на час одержання травми".

 

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

 
Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

Інд. 18 
 
 
 

Опрос