Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном историко-культурном заповеднике в г. Глухове Сумской области

КМ Украины
Постановление КМ от 08.02.1994 № 80
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА 

від 8 лютого 1994 р. N 80

Київ

Про державний історико-культурний заповідник у
м. Глухові Сумської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 12 жовтня 2011 року N 1048
,
від 25 вересня 2019 року N 850

Ураховуючи історичну, наукову, архітектурну і художню цінність пам'яток історії та культури м. Глухова Сумської області і з метою їх схоронності і раціонального використання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Сумської обласної державної адміністрації і Міністерства культури про оголошення пам'яток історії, культури і архітектури м. Глухова - місцезнаходження резиденції гетьманів Лівобережної України у ХVIII столітті державним історико-культурним заповідником.

Методичне керівництво роботою, пов'язаною з охороною, науковими дослідженнями, реставрацією і використанням пам'яток історії, культури та архітектури, що є на території заповідника, покласти на Міністерство культури, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство екології та природних ресурсів.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. N 1048,
від 25.09.2019 р. N 850)

Витрати заповідника фінансуються за рахунок і в межах коштів, які передбачаються у бюджеті Сумської області на утримання культурно-освітніх закладів, та спеціальних коштів заповідника.

2. Сумській обласній державній адміністрації:

за погодженням з Міністерством культури, Міністерством у справах будівництва і архітектури, Міністерством охорони навколишнього природного середовища у тримісячний термін затвердити положення про заповідник і перелік об'єктів, що передаються на його баланс;

забезпечити розроблення до 1996 року генерального плану розвитку заповідника з визначенням його меж, охоронних зон, зон регулювання забудови, а також вартості, черговості й термінів проведення робіт із реставрації пам'яток, впорядкування і благоустрою території.

 

 

Виконуючий обов'язки
Премєєр-міністра України

 
Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

Інд. 28 
 
 
 

Опрос