Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном историко-культурном заповеднике в г. Корсунь-Шевченковский Черкасской области

КМ Украины
Постановление КМ от 08.02.1994 № 79
редакция действует с 02.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА 

від 8 лютого 1994 р. N 79

Київ

Про державний історико-культурний заповідник у м. Корсуні-Шевченківському Черкаської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 12 жовтня 2011 року N 1048
,
від 25 вересня 2019 року N 850

Враховуючи історичне значення і художню цінність пам'яток історії, культури й природи м. Корсунь-Шевченківського та з метою їх збереження і раціонального використання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Черкаської обласної державної адміністрації про оголошення комплексу пам'яток історії, культури й природи м.Корсуня-Шевченківського, а також смт Стеблів, сіл Виграїв і Квітки Корсунь-Шевченківського району державним історико-культурним заповідником.

Методичне керівництво роботою, пов'язаною з охороною, науковими дослідженнями, реставрацією і використанням пам'яток історії, культури й природи, що є на території заповідника, покласти на Міністерство культури, Міністерство розвитку громад та територій, Міністерство екології та природних ресурсів.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. N 1048,
від 25.09.2019 р. N 850)

Витрати заповідника фінансуються за рахунок і в межах коштів, які передбачаються у бюджеті Черкаської області на утримання культурно-освітніх закладів.

2. Черкаській обласній державній адміністрації за погодженням з Міністерством культури, Міністерством у справах будівництва і архітектури, Міністерством охорони навколишнього природного середовища:

затвердити положення про Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник і перелік об'єктів, що передаються на його баланс;

забезпечити виготовлення до 1996 року генерального плану розвитку заповідника з визначенням його меж, охоронних зон, зон регулювання забудови, зон охоронюваного природного ландшафту, а також обсягів, вартості і термінів проведення робіт із реставрації пам'яток, упорядкування і благоустрою заповідних територій та природного ландшафту.

 

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

 
Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

Інд. 28
 
 
 

Опрос