Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах относительно повышения заработной платы работников угольной промышленности в 1991 - 1992 годах и их социальной защиты

Совет Министров УССР
Постановление от 12.04.1991 № 85

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 1991 р. N 85

Київ

Про заходи щодо підвищення заробітної плати працівників вугільної промисловості в 1991 - 1992 роках та їх соціального захисту

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів СРСР від 3 квітня 1991 р. N 137 і 138 та розпорядження Кабінету Міністрів СРСР від 4 квітня 1991 р. N 263 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що компенсації у зв'язку з підвищенням цін на товари і послуги виплачуються працівникам підприємств і будов вугільної промисловості диференційовано в таких розмірах:

на підземних роботах - 105 карбованців;

на відкритих гірничих роботах у вугільних розрізах - 100 карбованців;

на поверхні шахт і розрізів (в технологічному ланцюгу), в основних цехах збагачувальних і брикетних фабрик (установок), а також працівникам технологічного автомобільного й залізничного транспорту і воєнізованих гірничорятувальних частин по обслуговуванню вугільних шахт - 80 карбованців;

на інших роботах - 65 карбованців.

На всю суму компенсацій підприємствам і організаціям Держвуглепрому УРСР зменшуються платежі до бюджету, а при недостачі цих коштів провадиться додаткове фінансування з республіканського бюджету.

2. Встановити поквартальну фіксовану доплату до розрахункових цін за кожну тонну видобутого (переробленого) вугілля, яка враховує збільшення фонду оплати праці робітників підприємств порівняно з відповідним періодом попереднього року (в порівнянних умовах) поетапно:

у квітні - червні 1991 р. 

- на 25 процентів; 

у липні - вересні 1991 р. 

- на 50 процентів; 

у жовтні - грудні 1991 р. 

- на 75 процентів; 

у січні - березні 1992 р. 

- на 100 процентів. 

3. Встановити доплати працівникам шахтобудівних і вуглебудівних організацій вугільної промисловості за виконання обсягів гірничих і гірничо-монтажних робіт по будівництву (реконструкції, технічному переозброєнню) вугільних шахт і розрізів у порядку і розмірах, передбачених у пункті 2 цієї постанови, за умови виконання обсягів робіт, визначених договорами.

4. Міністерству фінансів УРСР внести пропозиції про джерела компенсації підприємствам Держвуглепрому УРСР додаткових витрат, передбачених пунктами 2 - 3 цієї постанови. 

 

Голова Ради Міністрів
УРСР
 

 
В. ФОКІН
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ПЄХОТА
 

Інд. 21

Опрос