Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Союза фотохудожников Украины

КМ УССР
Постановление от 17.05.1991 № 8
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 травня 1991 р. N 8

Київ

Питання Спілки фотохудожників України

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 серпня 2004 року N 1109)

З метою сприяння творчій діяльності Спілки фотохудожників України Кабінет Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству культури УРСР, Державному комітетові УРСР по пресі, Міністерству закордонних справ УРСР, Державному комітетові УРСР по економіці, виконкомам місцевих Рад народних депутатів подавати всебічну допомогу Спілці фотохудожників України, її обласним організаціям та підприємствам у виконанні покладених на них завдань.

2. Прийняти пропозицію Спілки фотохудожників України про заснування в 1991 році Фонду фотомистецтва України (Фотофонду України), що має стати господарсько-фінансовою базою для виконання Спілкою своїх статутних завдань.

Установити, що кошти зазначеного Фонду утворюються:

із членських внесків членів Фонду в розмірах, встановлених правлінням Спілки фотохудожників України;

із прибутків підприємств, об'єднань та організацій Фонду;

із добровільних одноразових внесків і відрахувань власних коштів заінтересованих міністерств, відомств, підприємств, об'єднань, організацій, в тому числі кооперативів, творчих спілок та інших громадських організацій, а також громадян;

із надходжень від проведення Спілкою фотохудожників України та її організаціями виставок, лекцій та інших заходів як на території нашої країни, так і за кордоном.

3. Установити, що матеріально-технічне постачання Спілки фотохудожників України і підвідомчих їй підприємств та організацій продукцією виробничо-технічного призначення здійснюється в порядку оптової торгівлі.

4. Голова правління Спілки фотохудожників України у межах коштів, передбачених на оплату праці, затверджує структуру і штати республіканського апарату, керуючись діючими умовами оплати працівників творчих спілок.

Умови оплати праці працівників апарату Спілки фотохудожників України встановлюються відповідно до умов оплати, передбачених постановою Ради Міністрів СРСР від 29 вересня 1989 р. N 803 та роз'ясненням Держкомпраці СРСР від 21 серпня 1990 р. N 10.

5. Надати Спілці фотохудожників України право:

укладати з зарубіжними фірмами й організаціями на основі прямих зв'язків контракти на імпорт та експорт фотографічної і поліграфічної продукції, техніки й технології;

створювати на території України у встановленому порядку спільні підприємства із зарубіжними організаціями й фірмами.

6. Поширити на членів Спілки фотохудожників України чинність постанови Ради Міністрів УРСР від 15 жовтня 1990 р. N 302 "Про надання членам Спілки журналістів України права на додаткову жилу площу".

7. Установити, що валютний фонд Спілки фотохудожників України утворюється за рахунок валютної виручки, отриманої від експорту товарів і виконання послуг підприємствами та організаціями Спілки за нормативами згідно з діючими нормами.

8. Спілка фотохудожників України здійснює видавничу діяльність відповідно до чинного законодавства.

9. Виконкомам обласних і міських Рад народних депутатів подавати Спілці фотохудожників України на її прохання допомогу в обслуговуванні автомобільним транспортом загального користування.

10. Київському міськвиконкому в 1991 році подати допомогу у розміщенні центрального апарату Спілки фотохудожників України та її виробничих служб, включаючи виставочний зал.

 

Прем'єр-міністр
 Української РСР

 
В. ФОКІН

Керуючий Справами 

В. ПЄХОТА

Інд. 28

Опрос