Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О бесплатной выдаче форменной одежды работникам государственной лесной охраны системы Министерства лесного хозяйства Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 09.12.1991 № 352

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 грудня 1991 р. N 352

Київ

Про безкоштовну видачу форменого одягу працівникам державної лісової охорони системи Міністерства лісового господарства України

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства лісового господарства України, погоджену з Міністерством економіки та Міністерством фінансів України, про безкоштовну видачу починаючи з 1 січня 1992 р. форменого одягу працівникам державної лісової охорони системи Міністерства лісового господарства України.

2. Фінансування витрат, пов'язаних з безкоштовною видачею форменого одягу працівникам державної лісової охорони, проводити за рахунок коштів, що виділяються Міністерству лісового господарства України на ведення лісового господарства.

3. Доручити Міністерству лісового господарства України за погодженням з Міністерством фінансів України встановити порядок і норми безкоштовної видачі форменого одягу та категорії працівників, для яких вона запроваджується.

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України
 

 
К. МАСИК

Державний секретар
Кабінету Міністрів України 

 
В. ПЄХОТА

Інд. 22

Опрос