Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Государственной телерадиовещательной компании Украины

КМ УССР
Постановление от 08.08.1991 № 132
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 8 серпня 1991 р. N 132

Київ

Питання Державної телерадіомовної компанії України

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 січня 1993 року N 72)

Дію постанови відновлено
 (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 17 лютого 1993 року N 106-р)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 листопада 1994 року N 768

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 лютого 1995 року N 129)

З метою забезпечення діяльності Державної телерадіомовної компанії України Кабінет Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Передати Державній телерадіомовній компанії України (надалі - Укртелерадіокомпанія) основні фонди та інше державне майно, що перебувало за станом на 1 липня 1991 р. у віданні колишнього Державного комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню та підвідомчих йому обласних комітетів, підприємств і організацій.

Зберегти за Укртелерадіокомпанією функції, права і обов'язки Державного комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню та покласти на неї завдання по розробці й реалізації разом з Державним комітетом УРСР по зв'язку програми розвитку телебачення і радіомовлення на Україні, здійснення державної політики в цій галузі.

Укртелерадіокомпанії безпосередньо підпорядковуються обласні телерадіомовні об'єднання, в які перетворюються обласні комітети по телебаченню і радіомовленню.

2. Зобов'язати Державний комітет УРСР по зв'язку надавати Укртелерадіокомпанії в оренду технічні засоби радіо і телебачення у пріоритетному порядку за угодами на основі соціально-творчого замовлення.

Установити, що технічні засоби телевізійного і звукового мовлення у вільний від програм Укртелерадіокомпанії час можуть надаватися іншим замовникам лише за її згодою.

Укртелерадіокомпанія та підвідомчі їй підприємства і організації провадять оплату всіх видів послуг державних органів зв'язку (включаючи послуги по трансляції замовної телерадіопродукції) та інших підприємств і організацій за державними цінами і тарифами.

3. Установити, що керівництво роботою Укртелерадіокомпанії здійснюють президент і віце-президенти, які призначаються Кабінетом Міністрів УРСР.

Президент при виконанні покладених на Укртелерадіокомпанію завдань і обов'язків користується правами, наданими чинним законодавством керівникам центральних органів державного управління УРСР.

4. Дозволити Укртелерадіокомпанії мати 4 віце-президентів, у тому числі одного першого, та програмно-адміністративну раду (колегію) в кількості 15 чоловік.

Поширити на президента та віце-президентів Укртелерадіокомпанії умови матеріально-побутового забезпечення і медичного обслуговування, передбачені відповідно для міністрів і заступників міністрів УРСР.

5. Зберегти за Укртелерадіокомпанією нормативи бюджетного фінансування і умови діючого господарського механізму.

Республіканським економічним органам при плануванні розвитку народного господарства УРСР передбачати діяльність Укртелерадіокомпанії окремим рядком, а також забезпечувати її матеріально-технічними ресурсами в порядку, встановленому для колишнього Державного комітету УРСР по телебаченню й радіомовленню.

6. Надати Укртелерадіокомпанії, її програмно-адміністративній раді, підвідомчим підприємствам і організаціям право в межах коштів, що спрямовуються на оплату праці, самостійно визначати і встановлювати своїми рішеннями посадові оклади (ставки), розміри надбавок, доплат, премій та інших виплат стимулюючого характеру всім категоріям працівників, включаючи керівників Укртелерадіокомпанії, а також структуру і штати без урахування чисельності працівників різних категорій.

Запровадити в Укртелерадіокомпанії контрактну форму прийняття на роботу керівників, а також творчих працівників, спеціалістів та інших працівників (за їх згодою).

(абзаци другий і третій пункту 6 в редакції
постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.94 р. N 768)

7. Дозволити Укртелерадіокомпанії в межах коштів, що спрямовуються на оплату праці, самостійно визначати розміри і порядок виплати авторської, постановочної та виконавської винагороди за створення літературно-художніх творів, оригінальних літературних сценаріїв, музики до повнометражних телефільмів; проводити у встановленому порядку тарифікацію художньо-виробничого, артистичного і художнього персоналу.

8. Дозволити Укртелерадіокомпанії не проводити в 1991 році відрахувань до державного валютного фонду Української РСР від надходження валютної виручки за експорт товарів і робіт (послуг).

9. Надати Укртелерадіокомпанії та підвідомчим їй підприємствам і організаціям право встановлювати ціни на створену ними за замовленням телерадіопродукцію і тарифи на послуги, що надаються, у радянських карбованцях та іноземній валюті.

10. Надати Укртелерадіокомпанії та підвідомчим їй підприємствам і організаціям право укладати бартерні угоди на придбання техніки для створення телерадіопрограм, кіно- та відео- плівки, телерадіопродукції та одержання послуг іноземних телерадіоорганізацій за рахунок продажу виробленої телерадіопродукції, надання часу для реклами та забезпечення іноземних телерадіокомпаній транспортом, зв'язком, радіо- і телевізійною технікою, перекладачами та надання інших послуг.

11. Установити, що Укртелерадіокомпанія і підвідомчі їй підприємства і організації оплачують проживання іноземних громадян, які прибувають в Україну за їх запрошенням, в радянських карбованцях, а також провадять розрахунки в карбованцях з авіапідприємствами Українського об'єднання "Авіалінії України" за перевезення іноземних громадян по внутрісоюзних лініях, якщо їх перебування в республіці забезпечується за рахунок української сторони.

12. Установити, що за працівниками, переведеними до Укртелерадіокомпанії та підвідомчих їй підприємств і організацій з ліквідованого Державного комітету УРСР по телебаченню і радіомовленню та підвідомчих йому підприємств і організацій, зберігаються на період роботи на новій посаді умови медичного обслуговування, якими вони користувалися за попереднім місцем роботи.

 

Прем'єр-міністр УРСР 

В. ФОКІН 

Державний Секретар
Кабінету Міністрів УРСР 

 
В. ПЄХОТА
 

Інд. 28

Опрос