Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке финансирования и условиях оплаты труда работников органов государственной статистик

Совет Министров УССР
Постановление от 29.12.1990 № 397
редакция действует с 26.01.1993

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 грудня 1990 р. N 397

Київ

Про порядок фінансування та умови оплати праці
працівників органів державної статистики

Постанова втратила чинність, крім абзацу другого пункту 1
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 січня 1993 року N 54)

З метою удосконалення структури органів державної статистики в умовах переходу до ринкових відносин та надійного інформаційного забезпечення органів управління всіх рівнів Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити з 1 січня 1991 р. для працівників обласних, Київського міського управлінь статистики та районних (міських) відділів статистики (за винятком виробничих інформаційно-обчислювальних підрозділів) умови оплати праці, передбачені постановою Ради Міністрів СРСР від 29 вересня 1989 р. N 803 для працівників управлінь і самостійних відділів виконкомів відповідних місцевих Рад народних депутатів.

Оплату праці виробничих інформаційно-обчислювальних підрозділів, які діють в складі вказаних органів державної статистики на принципах повного господарського розрахунку і самофінансування, проводити в порядку, що діє в самостійних обчислювальних центрах народного господарства.

2. Встановити, що витрати на утримання Державного комітету УРСР по статистиці, обласних, Київського міського управлінь статистики та районних (міських) відділів статистики (за винятком виробничих інформаційно-обчислювальних підрозділів) фінансуються з республіканського бюджету.

Міністерству фінансів УРСР передбачити у проекті бюджету на 1991 рік асигнування на утримання цих органів.

Затвердити фонд оплати праці працівників обласних, Київського міського управлінь статистики та районних (міських) відділів статистики в сумі 46,4 млн. крб. у розрахунку на рік.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ФОКІН
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ПЄХОТА
 

Інд. 18

Опрос