Идет загрузка документа (238 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по улучшению материального положения населения, проживающего на территории, пострадавшей от радиоактивного загрязнения в результате аварии на Чернобыльской АЭС

Совет Министров УССР
Постановление от 08.08.1990 № 180
редакция действует с 13.11.1990

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

 від 8 серпня 1990 р. N 180

Київ  

Про додаткові заходи щодо поліпшення матеріального становища населення, яке проживає на території, що зазнала радіоактивного забруднення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС 

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Ради Міністрів Української РСР
 від 13 листопада 1990 року N 527-р

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Визнати за необхідне запровадити оплату праці за підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) в усіх населених пунктах, де введено обмеження споживання продуктів харчування місцевого виробництва та особистих підсобних господарств внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У зв'язку з цим пункт 1 постанови Ради Міністрів УРСР від 15 червня 1990 р. N 131 після слів: "в таких розмірах" доповнити словами: "від 1 до 5 Кі/кв. км - 20 процентів". 

2. Затвердити поданий Укргідрометом, Міністерством охорони здоров'я УРСР, Держагропромом УРСР разом з Міністерством праці УРСР, Житомирським, Київським, Ровенським і Чернігівським облвиконкомами порядок визначення населених пунктів, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, де працюючим встановлюється диференційована оплата праці за підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) згідно з додатком N 1 та перелік таких населених пунктів згідно з додатком N 2.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. МАСОЛ
 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. НЕСМ1Х
 

Інд. 33

 

ПОРЯДОК
визначення населених пунктів, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, де працюючим встановлюється диференційована оплата праці за підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами)

1. Підставою для встановлення відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 15 червня 1990 р. N 131 диференційованої оплати праці за підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) працюючим у населених пунктах, в яких частково обмежується вживання продуктів харчування місцевого виробництва і виплачується грошова допомога по 30 або 15 крб. на місяць на людину, є перелік таких населених пунктів, затверджуваний Радою Міністрів УРСР.

Облвиконкоми на підставі офіційних даних радіологічних служб Держкомгідромету СРСР, Держагропрому УРСР, Міністерства лісового господарства УРСР про щільність забруднення грунтів цезієм-137 щорічно до 15 грудня подають Раді Міністрів УРСР на затвердження погоджені з Укргідрометом, Міністерством охорони здоров'я УРСР, Держагропромом УРСР і Міністерством праці УРСР переліки зазначених населених пунктів.

2. "Усередненим" рівнем забрудненості грунту, залежно від якого встановлюється розмір диференційованої оплати праці за підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) вважається максимальна щільність вмісту цезію-137 у 90 процентах проб грунту, виміряних за затвердженими методиками. При цьому загальна кількість таких проб повинна бути не менше десяти. У розрахунках не беруться до уваги аномальні точки повторного забруднення, що є результатом антропогенної діяльності (водостоки, пониження рельєфу, місця нагромадження гною, сміття тощо). При визначенні "усередненого" рівня забрудненості грунту для конкретного населеного пункту слід усі результати вимірів у Кі/кв. км, одержані в цьому населеному пункті гамма-спектрометричним методом, розмістити в ряд за зростаючого активністю і шуканою величиною вважати максимальний рівень з 90 процентів проб, відрахованих починаючи з найменшого показника.

Населені пункти, жителі яких відселяються відповідно до розпорядження Ради Міністрів УРСР від 28 червня 1989 р. N 224, включаються до переліку таких, де оплата праці збільшується на 100 процентів.

3. Враховуючи специфіку сільськогосподарського і лісового виробництва, а також особливості радіоактивного забруднення сільськогосподарських і лісних угідь, облвиконкоми можуть затверджувати за поданням обласних агропромислових формувань і лісогосподарських об'єднань переліки окремих виробництв, дільниць тощо для запровадження диференційованої оплати праці у зв'язку з підвищеними рівнями радіоактивного забруднення на окремих полях, у лісних кварталах на умовах і в розмірах, передбачених постановою Ради Міністрів УРСР від 15 червня 1990 р. N 131

4. Окремі населені пункти можуть бути включені до зазначених переліків з урахуванням тісних територіально-виробничих і соціальних відносин.

 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. НЕСМІХ
 

 

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, в яких з 1 липня 1990 року відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 15 червня 1990 р. N 131 установлюється диференційована оплата праці працівників в залежності від рівнів радіоактивного забруднення

I. За підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) на 100 процентів - рівень забруднення 30 Кі/кв. км і більше.

  

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Народицький район 

  

  

1. 

с. Великі Кліщі 

  

8. 

с. Поліське 

2. 

с. Звіздаль 

  

9. 

с. Роги 

3. 

с. Лозниця 

  

10. 

с. Рудня-Осошня 

4. 

с. Малі Міньки 

  

11. 

с. Старе Шарне 

5. 

с. Малі Кліщі 

  

12. 

с. Хрипля 

6. 

с. Ноздрище 

  

13. 

с. Христинівка 

7. 

с. Перемога 

  

14. 

с. Шишелівка 

  

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Поліський район 

  

  

1. 

с. Жовтневе 

  

4. 

с. Шевченкове 

2. 

с. Нова Марківка 

  

5. 

с. Ясен 

3. 

смт Поліське 

  

6. 

с. Грезля 

  

  

  

7. 

с. Рудня-Грезлянська 

II. За підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) на 75 процентів - рівень забруднення від 15 до 30 Кі/кв. км.

  

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Лугинський район 

  

  

1. 

ст. Жерев 

  

3. 

с. Повч 

2. 

с. Мощаниця 

  

4. 

с. Рудня-Повчанська 

  

  

Малинський район 

  

  

1. 

с. Рудня-Калинівка 

  

  

  

  

  

Народицький район 

  

  

1. 

с. Ганнівка 

  

7. 

с. Калинівка 

2. 

с. Булів 

  

8. 

с. Любарка 

3. 

с. Базар 

  

9. 

смт Народичі 

4. 

с. Великі Міньки 

  

10. 

с. Розсохівське 

5. 

с. Голубієвичі 

  

11. 

с. Северівка 

6. 

с. Журавлинка 

  

12. 

с. Слобода 

  

  

Овруцький район 

  

  

1. 

с. Борутине 

  

  

  

2. 

с. Виступовичі 

  

  

  

3. 

с. Солотине 

  

  

  

  

  

Олевський район 

  

  

1. 

с. Рудня-Радовельська 

  

  

  

  

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Поліський район 

  

  

1. 

с. Тараси 

  

5. 

с. Мартиновичі 

2. 

с. Денисовичі 

  

6. 

с. Пухове 

3. 

с. Діброва 

  

  

  

4. 

с. Королівка 

  

  

  

  

  

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Чернігівський район 

  

  

1. 

с. Локотьків 

  

  

  

III. За підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) на 50 процентів - рівень забруднення від 10 до 15 Кі/кв. км.

  

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Коростенський район 

  

  

1. 

с. Бехи 

  

6. 

с. Купеч 

2. 

с. Вороневе 

  

7. 

с. Немирівка 

3. 

с. Жабче 

  

8. 

с. Обиходи 

4. 

с. Житомирське 

  

9. 

с-ще Сокорики 

5. 

м. Коростень 

  

  

  

  

  

Лугинський район 

  

  

1. 

с-ще Гранітного Кар'єру 

  

3. 

с. Рудня-Жеревці 

2. 

с. Малахівка 

  

4. 

с. Степанівка 

  

  

Народицький район 

  

  

1. 

с. Межиліска 

  

4. 

с. Стара Радча 

2. 

с. Осика 

  

5. 

с. Селець 

3. 

с. Рудня-Базарська 

  

  

  

  

  

Овруцький район 

  

  

1. 

с. Олександри 

  

  

  

  

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Іванківський район 

  

  

1. 

с. Піски 

  

  

  

  

  

      Поліський район 

  

  

1. 

с. Буда-Варовичі 

  

4. 

с. Новий Мир 

2. 

смт Вільча 

  

5. 

с-ще Становище 

3. 

с. Мар'янівка 

  

6. 

с. Стеблі 

  

  

РОВЕНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Дубровицький район 

  

  

1. 

с. Рудня 

  

  

  

2. 

с. Смородськ 

  

  

  

  

  

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Ріпкинський район 

  

  

1. 

с-ще Левичівка 

  

  

  

  

  

Чернігівський район 

  

  

1. 

с. Линея 

  

  

  

ІV. За підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) на 30 процентів - рівень забруднення від 5 до 10 Кі/кв. км.

  

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Коростенський район 

  

  

1. 

с. Берестовець 

  

9. 

с. Іскорость 

2. 

с. Булахівка 

  

10. 

с. Кожухівка 

3. 

с. Барди 

  

11. 

с. Клочеве 

4. 

с. Видень 

  

12. 

с. Купище 

5. 

с. Велень 

  

13. 

с. Сарновичі 

6. 

с. Грозине 

  

14. 

с. Ходачки 

7. 

с. Давидки 

  

15. 

с. Чигирі 

8. 

с. Зубівщина 

  

16. 

с. Шатрище 

  

  

Лугинський район 

  

  

1. 

с. Березовий Груд 

  

7. 

с. Крупчатка 

2. 

с. Бобричі 

  

8. 

смт Лугини 

3. 

с. Волошине 

  

9. 

с. Липники 

4. 

с. Жеревці 

  

10. 

с. Нова Рудня 

5. 

с. Зарічна 

  

11. 

с. Червона Волока 

6. 

с. Красносілка 

  

  

  

  

  

Народицький район 

  

  

1. 

с. Батьківщина 

  

8. 

с. Мар'янівка 

2. 

с. Васьківці 

  

9. 

с. Мотійки 

3. 

с. Гуто-Мар'ятин 

  

10. 

с. Новий Дорогинь 

4. 

с. Залісся 

  

11. 

с. Одруби 

5. 

с. Карпилівка 

  

12. 

с. Славенщина 

6. 

с. Колосівка 

  

13. 

с. Сухарівка 

7. 

с. Листвинівка 

  

14. 

с. Яжберень 

  

  

Овруцький район 

  

  

1. 

с. Бондарі 

  

16. 

м. Овруч 

2. 

с. Бірківське 

  

17. 

с. Папірня 

3. 

с. Возлякове 

  

18. 

смт Першотравневе 

4. 

с. Великі Мошки 

  

19. 

с. Поліське 

5. 

с. Гаєвичі 

  

20. 

с. Піхоцьке 

6. 

с. Гуничі 

  

21. 

с. Піщаниця 

7. 

с. Деревці 

  

22. 

с. Полохачів 

8. 

с. Збраньки 

  

23. 

с. Рокитне 

9. 

с. Кам'янівка 

  

24. 

с. Раківщина 

10. 

с. Колесники 

  

25. 

с. Переїзд 

11. 

с. Колосівка 

  

26. 

с. Ситівка 

12. 

с. Людвинівка 

  

27. 

с. Соснівка 

13. 

с. Маленівка 

  

28. 

с. Степки 

14. 

с. Мощаниця 

  

29. 

с. Сидори 

15. 

с. Нові Велідники 

  

30. 

с. Стовпичне 

  

  

  

31. 

с. Чабан 

  

  

Олевський район 

  

  

1. 

смт Діброва 

  

  

  

  

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Вишгородський район 

  

  

1. 

с. Вахівка 

  

  

  

  

  

Іванківський район 

  

  

1. 

с. Горностайпіль 

  

6. 

с. Карпилівка 

2. 

с. Губин 

  

7. 

с. Прибірськ 

3. 

с. Дитятки 

  

8. 

с. Станишівка 

4. 

с. Зорин 

  

9. 

с. Фрузинівка 

5. 

с. Пироговичі 

  

10. 

с. Обуховичі 

  

  

Поліський район 

  

  

1. 

с. Млачівка 

  

4. 

с. Вовчків 

2. 

с. Нівецьке 

  

5. 

с. Зелена Поляна 

3. 

с. Фабриківка 

  

  

  

  

  

РОВЕНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Дубровицький район 

  

  

1. 

ст. Бяла над Горинем 

  

6. 

с. Людинь 

2. 

с. Висоцьк 

  

7. 

с. Лютинськ 

3. 

с. Велюнь 

  

6. 

с. Партизанське 

4. 

с. Залужжя 

  

9. 

с. Удрицьк 

5. 

с. Загребля 

  

  

  

  

  

Зарічненський район 

  

  

1. 

с. Іванчиці 

  

4. 

с. Ниговищі 

2. 

с. Комори 

  

5. 

с. Прикладники 

3. 

с. Любинь 

  

  

  

  

  

Рокитнівський район 

  

  

1. 

с. Карпилівка 

  

  

  

2. 

с. Нетреба 

  

  

  

  

  

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Корюківський район 

  

  

1. 

с. Озереди 

  

  

  

  

  

Ріпкинський район 

  

  

1. 

с. Гуньківка 

  

7. 

с. Неданчичі 

2. 

с. Губичі 

  

8. 

с. Нова Рудня 

3. 

с. Комарівка 

  

9. 

с. Пролетарська Рудня 

4. 

с. Лісківка 

  

10. 

с. Редьківка 

5. 

с. Мекщунівка 

  

11. 

с. Шкуранка 

6. 

с. Миси 

  

  

  

  

  

Семенівський район 

  

  

1. 

с. Блешня 

  

4. 

с. Лісківщина 

2. 

с. Гаті 

  

5. 

с. Набережне 

3. 

с. Дачне 

  

6. 

с. Червоний Гай 

  

  

Чернігівський район 

  

  

1. 

с. Пильня 

  

  

  

V. За підвищеними тарифними ставками (посадовими окладами) на 20 процентів - рівень забруднення менше 5 Кі/кв. км.

  

  

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Овруцький район 

  

  

1. 

с. Антоновичі 

  

14. 

с. Верпа 

2. 

с. Бігунь 

  

15. 

с. Веселівка 

3. 

с. Бондарівка 

  

16. 

с. Возничі 

4. 

с. Богданівка 

  

17. 

с. Верхня Рудня 

5. 

с. Базарівка 

  

18. 

с. Гладковичі 

6. 

с. Барвінкове 

  

19. 

с. Гусарівка 

7. 

с. Білокамінка 

  

20. 

с. Гошів 

8. 

с. Бережесть 

  

21. 

с. Городець 

9. 

с. Білка 

  

22. 

с. Грязеве 

10. 

с. Великий Кобилин 

  

23. 

с. Делета 

11. 

с. Велика Хайча 

  

24. 

с. Дубовий Гай 

12. 

с. Велика Чернігівка 

  

25. 

с. Дівошин 

13. 

с. Велика Фосня 

  

26. 

с. Дуби 

27. 

с. Довгиничі 

  

65. 

с. Невгоди 

28. 

с. Збраньківці 

  

66. 

с. Новосілки 

29. 

с. Заболоть 

  

67. 

с. Нова Рудня 

30. 

с. Задорожок 

  

68. 

с. Нагоряни 

51. 

с. Заськи 

  

69. 

с. Нижня Рудня 

32. 

с. Заріччя 

  

70. 

с. Острів 

33. 

с. Іллімка 

  

71. 

с. Острови 

34. 

с. Ігнатпіль 

  

72. 

с. Оленичі 

35. 

с. Коренівка 

  

73. 

с. Потаповичі 

36. 

с. Коптівщина 

  

74. 

с. Побичі 

37. 

с. Козулі 

  

75. 

с. Привар 

38. 

с. Клинець 

  

76. 

с. Підчашшя 

39. 

с. Кованка 

  

77. 

с. Павлюківка 

40. 

с. Красилівка 

  

78. 

с. Підвелідники 

41. 

с. Красносілка 

  

79. 

с. Підруддя 

42. 

с. Камінь 

  

80. 

С. Павловичі 

43. 

с. Кораки 

  

81. 

с. Покалів 

44. 

с. Кирдани 

  

82. 

с. Прилуки 

45. 

с. Корчівка 

  

83. 

с. Прибитки 

46. 

с. Кошечки 

  

84. 

с. Переброди 

47. 

с. Личмани 

  

85. 

с. Радчиці 

48. 

с. Листвин 

  

86. 

с. Рудня (Ігнатпільська с/Р) 

49. 

с. Левковичі 

  

87. 

с. Селезівка 

50. 

с. Левковицький Млинок 

  

88. 

с. Сташки 

51. 

с. Лучанки 

  

89. 

с. Смоляне 

52. 

с. Лукішки 

  

90. 

с. Сирківщина 

53. 

с. Малий Кобилин 

  

91. 

с. Сирниця 

54. 

с. Мала Хайча 

  

92. 

с. Стугівщина 

55. 

с. Мамеч 

  

93. 

с. Семени 

56. 

с. Мала Чернігівка 

  

94. 

с. Скребеличі 

57. 

с. Мала Фосня 

  

95. 

с. Слобода 

58. 

с-ще Магдин 

  

96. 

с. Слобода-Новоселицька 

59. 

с. Мацьки 

  

97. 

с. Старі Велідники 

60. 

с. Можари 

  

98. 

с. Слобода-Шоломківська 

61. 

с. Мочульня 

  

99. 

с. Середня Рудня 

62. 

с. Мишковичі 

  

100. 

с. Словечне  

63. 

с. Малі Мошки 

  

101. 

с. Сорокопень 

64. 

с. Нивки 

  

102. 

с. Товкачі 

103. 

с. Теклівка 

  

109. 

с. Черепин 

104. 

с. Тхорин 

  

110. 

с. Черепинки 

105. 

с. Усове 

  

111. 

с. Хлупляни 

106. 

с. Червоносілка 

  

112. 

с. Шоломки 

107. 

с. Червонка 

  

113. 

с. Яцковичі 

108. 

с. Черевки 

  

114. 

с. Ясенець 

  

  

Лугинський район 

  

  

1. 

с. Бовсуни 

  

18. 

с. Леонівка 

2. 

с. Буда 

  

19. 

с. Літки 

с. Будо-Літки 

  

20. 

с. Малий Дивлин 

с. Великий Дивлин 

  

21. 

с. Новосілка 

с. Великий Ліс 

  

22. 

с. Нові Новаки 

с. Вербівка 

  

23. 

с. Осни 

с. Глухова 

  

24. 

с. Остапи 

с. Діброва 

  

25. 

с. Підостапи 

9. 

смт Жовтневе 

  

26. 

с. Путиловичі 

10. 

с. Запілля 

  

27. 

с. Радогоща 

11. 

с. Іванівка 

  

28. 

с. Солов'ї 

12. 

с. Калинівка 

  

29. 

с. Старосілля 

13. 

с. Кам'яна Гірка 

  

30. 

с. Старі Новаки 

14. 

с. Красностав 

  

31. 

с. Теснівка 

15. 

с. Кремне 

  

32. 

с. Топільня 

16. 

с. Лугинки 

  

33. 

с. Чапаєвка 

17. 

ст. Лугини 

  

  

  

  

  

Олевський район 

  

  

1. 

с. Андріївка 

  

13. 

с. Жубровичі 

2. 

с. Артинськ 

  

14. 

с. Жовтневе 

3. 

с. Білокоровичі 

  

15. 

с. Журжевичі 

4. 

с. Бацеве 

  

16. 

с. Замисловичі 

5. 

с. Болярка 

  

17. 

с. Забороче 

6. 

смт Бучмани 

  

18. 

с. Зубковичі 

7. 

с. Будки 

  

19. 

с. Кам'янка 

8. 

с. Варварівка 

  

20. 

с. Кишин 

9. 

с-ще Вербове 

  

21. 

с. Зольня 

10. 

смт Дружба 

  

22. 

с. Корощине 

11. 

с. Держанівка 

  

23. 

с. Ковалівка 

12. 

с. Джерело 

  

24. 

с. Копище 

25. 

с. Комсомольське 

  

42. 

с. Рудня 

26. 

с. Лісове 

  

43. 

с. Радовель 

27. 

с. Ліски 

  

44. 

с. Рудня-Замисловицька 

28. 

с. Лопатичі 

  

45. 

с. Рудня-Хочинська 

29. 

с-ще Лугове 

  

46. 

с. Рудня-Перганська 

30. 

с. Майдан-Копищенський 

  

47. 

с. Рудня-Озерянська 

31. 

с. Майдан 

  

48. 

с. Сарнівка 

32. 

с. Михайлівка 

  

49. 

с. Сердюки 

33. 

с. Млинок 

  

50. 

с-ще Сновидовичі 

34. 

с. Нові Білокоровичі 

  

51. 

с. Соснівка 

35. 

смт Новоозерянська 

  

52. 

с. Сущани 

35. 

с. Обище 

  

53. 

с. Стовпинка 

37. 

с. Озеряни 

  

54. 

с. Тепениця 

38. 

смт Олевськ 

  

55. 

с. Устинівка 

39. 

с. Перга 

  

56. 

с. Хочине 

40. 

с. Пояски 

  

57. 

с. Хмелівка 

41. 

с. Рудня-Бистра 

  

58. 

с. Шебедиха 

  

  

  

59. 

с. Юрове 

  

  

Коростенський район 

  

  

1. 

с. Білка 

  

20. 

с. Десятини 

2. 

с-ще Броди 

  

21. 

с. Діброва* 

3. 

с. Березневе* 

  

22. 

с. Жупанівка 

4. 

с. Бондарівна 

  

23. 

с. Заріччя 

5. 

с. Болярка 

  

24. 

с. Зарубинка 

6. 

с. Боровиця* 

  

25. 

с. Злобичі 

7. 

с. Березівка 

  

26. 

с. Іванівка* 

8. 

с. Васьковичі* 

  

27. 

с. Іванопіль* 

9. 

с. Веселівка* 

  

28. 

с. Каленське 

10. 

с. Вигів* 

  

29. 

с. Кам'яна Гора 

11. 

с. Винарівка* 

  

30. 

с. Ковалівщина* 

12. 

с. Великий Ліс 

  

31. 

с. Корма 

13. 

с. Горщик 

  

32. 

с. Ковалі 

14. 

с. Граби 

  

33. 

с. Красногірка 

15. 

с. Гулянка* 

  

34. 

с. Краснопіль* 

16. 

с. Дружбівка 

  

35. 

с. Кропивня 

17. 

с. Дідковичі 

  

36. 

с. Калинівка* 

18. 

с. Горбачі 

  

37. 

с. Красносілка* 

19. 

с. Домолоч 

  

38. 

с. Ковбащина* 

39. 

с. Лісівщина 

  

64. 

с. Радянське 

40. 

с. Лісобуда* 

  

65. 

с. Ришавка 

41. 

с. Межирічка 

  

66. 

с. Рудня-Ушомирська 

42. 

с. Мединівка 

  

67. 

с. Рудня (Поліська с/Р) 

43. 

с. Мелені* 

  

68. 

с. Рудня (Ришавська с/Р) 

44. 

с. Мала Зубівщина 

  

69. 

с. Рудня-Білківська* 

45. 

с. Мойсіївка* 

  

70. 

с. Стремигород 

46. 

с. Мошківка* 

  

71. 

с. Соболівка 

47. 

с. Майданівка 

  

72. 

с. Сингаї 

48. 

с-ще Мирний* 

  

73. 

с. Сантарка 

49. 

с. Михайлівка* 

  

74. 

с. Ставище 

50. 

с. Новаки 

  

75. 

с. Субине 

51. 

с. Новина 

  

76. 

с. Старики 

52. 

с. Нивки 

  

77. 

с. Садибне* 

53. 

с. Обиходівка 

  

78. 

с. Сушки 

54. 

с. Олександрівка 

  

80. 

с. Ушиця 

55. 

с. Охотівка 

  

81. 

с-ще Ушиця* 

56. 

с. Полянка* 

  

82. 

с. Ушомир* 

57. 

с. Пугачівка 

  

83. 

с. Холосне 

58. 

с. Плещівка 

  

84. 

с. Ходаки 

59. 

с. Поліське 

  

85. 

с. Хотинівка 

60. 

с. Піски* 

  

86. 

с. Чолівка 

61. 

с. Першотравневе* 

  

87. 

с. Шершні* 

62. 

с. Розівка* 

  

88. 

с. Щорсівка 

63. 

с. Розтяжин 

  

  

  

  

  

Малинський район 

  

  

1. 

с. Барвінки* 

  

13. 

с. 3агребля* 

2. 

с. Білий Берег* 

  

14. 

с. 3аліски* 

3. 

с. Будо-Вороб'ї 

  

15. 

с. Зелений Гай* 

4. 

с. Будницьке* 

  

16. 

с. Йосипівка 

5. 

с. Вишнянка* 

  

17. 

с. Кам'янка* 

6. 

с. Владівка 

  

18. 

с. Клітня 

7. 

с. Вороб'ївщина* 

  

19. 

с. Крупське 

8. 

с. Вишів 

  

20. 

с. Ксаверів 

9. 

с. Гуска 

  

21. 

с. Липляни 

10. 

с. Гутянське* 

  

22. 

с. Лісна Колона 

11. 

с. Діброва 

  

23. 

с. Любовичі 

12. 

с. Дружне 

  

24. 

с. Мар'ятин 

25. 

с. Морозівка 

  

40. 

с. Рудня-Вороб'ївська* 

26. 

с. Недашки 

  

41. 

с. Савлуки 

27. 

с. Нова Діброва 

  

42. 

с. Свиридівка 

28. 

с. Нове Життя 

  

43. 

с. Скурати 

29. 

с. Нові Вороб'ї 

  

44. 

с. Стара Гута* 

30. 

с. Новоселиця 

  

45. 

с. Стасева 

31. 

с. Нова Гута* 

  

46. 

с. Старі Вороб'ї 

32. 

с. Нова Рутвянка* 

  

47. 

с. Стримівщина 

33. 

с. Новобратське* 

  

48. 

с. Рутвянка* 

34. 

с. Першотравневе 

  

49. 

с. Трудолюбівка 

35. 

с. Писарівка 

  

50. 

смт Чоповичі 

36. 

с. Привітне 

  

51. 

с. Червоний Плугатар 

37. 

с. Пристанційне* 

  

52. 

с. Яблунівка* 

38. 

с. П'ятидуб 

  

53. 

с. Ялцівка 

39. 

с. Репище* 

  

54. 

с. Ярочище 

  

  

Новоград-Волинський район 

  

  

1. 

с. Анастасівка 

  

18. 

с. Лучиця 

2. 

с. Берегове 

  

19. 

с. Липине 

3. 

смт Броницька Гута 

  

20. 

с. Михіївка 

4. 

с. Брониця 

  

21. 

с. Морозівка 

5. 

с. Вербівка 

  

22. 

с. Мала Анастасівка 

6. 

с. Вірівка 

  

23. 

с. Мала Цвіля 

7. 

с. Вишківка 

  

24. 

с. Партизанське 

8. 

смт Городниця 

  

25. 

с-ще Перелісок 

9. 

с. Дубники 

  

26. 

с. Повчине 

10. 

с. Дібрівське 

  

27. 

с. Перелісянка 

11. 

с. Калинівка 

  

28. 

с. Прихід 

12. 

с. Карпилівка 

  

29. 

с. Суховоля 

13. 

с. Красилівка 

  

30. 

с. Таращанка* 

14. 

с. Красилівське 

  

31. 

с. Федорівка 

15. 

с. Кленова 

  

32. 

с. Ходурки 

16. 

с. Курчиця 

  

33. 

с. Чижівка 

17. 

с. Курчицька Гута 

  

34. 

с. Червона Воля 

  

  

Ємільчинський район 

  

  

1. 

с. Адамове* 

  

40. 

с. Зосимівка 

2. 

с. Андрієвичі 

  

41. 

с. Здоровець 

3. 

с. Антонівка 

  

42. 

с. Зелениця* 

4. 

с. Аполлонівка 

  

43. 

с. Ілляшівка* 

5. 

с. Бараші 

  

44. 

с. Йосипівка 

6. 

с. Бастова Рудня 

  

45. 

с. Кам'яногірка 

7. 

с. Березники* 

  

46. 

с. Кам'янка 

8. 

с. Березівка 

  

47. 

с. Катеринівка 

9. 

с. Бобриця 

  

48. 

с. Киселівка 

10. 

с. Бобрицька Болярка 

  

49. 

с. Киянка 

11. 

с. Болярка 

  

50. 

с. Королівка 

12. 

с. Брідок 

  

51. 

с. Кочичине 

13. 

с. Будо-Бобриця 

  

52. 

с. Косяк 

14. 

с. Варварівка* 

  

53. 

с. Кривотин 

15. 

с. Велика Цвіля* 

  

54. 

с. Красногірка 

16. 

с. Великий Яблунець 

  

55. 

с. Крем'янка 

17. 

с. Велика Глумча* 

  

56. 

с. Куліші* 

18. 

с. Верби 

  

57. 

с. Лебідь 

19. 

с. Володимирівка 

  

58. 

с. Льонівка* 

20. 

с. Вересівка* 

  

59. 

с. Лука 

21. 

с. Вікторівка* 

  

60. 

с. Мала Глумча* 

22. 

с. Вільшанка 

  

61. 

с. Малоглумчанка 

23. 

с. Непізнаничі* 

  

62. 

с. Малий Кривотин 

24. 

с. Вірівка 

  

63. 

с. Малий Яблунець 

25. 

с. Ганнівка 

  

64. 

с. Маринівка 

26. 

с. Ганнопіль 

  

65. 

с. Майдан 

27. 

с. Горбове 

  

66. 

с. Мар'янівка 

28. 

с. Гута-Бобрицька 

  

67. 

с. Медведеве 

29. 

с. Гута-Зеленицька 

  

68. 

с. Миколаївка 

30. 

с. Дзержинськ 

  

69. 

с. Михайлівка 

31. 

с. Дібрівка 

  

70. 

с. Мойсіївка 

32. 

с. Дуга 

  

71. 

с. Мокляки 

33. 

с. Євгенівка 

  

72. 

с. Нараївка* 

34. 

с. Єлизаветпіль 

  

73. 

с. Неділище 

35. 

смт Ємільчине* 

  

74. 

с. Нові Серби 

36. 

с. Забаро-Давидівка 

  

75. 

с. Новосілка* 

37. 

с. Заровенка* 

  

76. 

с. Новоолександрівка 

38. 

с. Запруда 

  

77. 

с. Сімаківка 

39. 

с. Зорянка 

  

78. 

с. Симони 

79. 

с. Вільхівка 

  

100. 

с. Синявка 

80. 

с. Осівка 

  

101. 

с. Ситне 

81. 

с. Осова 

  

102. 

с. Снитине 

82. 

с. Омелуша 

  

103. 

с. Спаське 

83. 

с. Паранине 

  

104. 

с. Сорочень 

84. 

с. Підлуби 

  

105. 

с. Стара Гута 

85. 

с. Полоничеве 

  

106. 

с. Старі Непізнаничі 

86. 

с. Покощеве* 

  

107. 

с. Старі Серби 

87. 

с. Просіка 

  

108. 

с. Старий Хмерин 

88. 

с. Радичі 

  

109. 

с. Степанівка 

89. 

с. Рогівка 

  

110. 

с. Тайки 

90. 

с. Рудня-Іванівська* 

  

111. 

с. Усолуси 

91. 

с. Рудня-Миколаївка 

  

112. 

с. Хотиж 

92. 

с. Руденька* 

  

113. 

с. Хутір-Мокляки 

93. 

с. Рясне 

  

114. 

с. Червоний Бір 

94. 

с. Рихальське 

  

115. 

с. Чміль 

95. 

с. Садки 

  

116. 

с. Шевченкове 

96. 

с. Середи* 

  

117. 

смт Яблунець 

97. 

с. Сергіївка 

  

118. 

с. Яблунівка 

98. 

с. Сербо-Слобідка* 

  

119. 

с. Яменець 

99. 

с. Серби 

  

  

  

  

  

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Вишгородський район 

  

  

1. 

с. Андріївка 

  

12. 

с. Рови 

2. 

с. Богдани 

  

13. 

с. Розтісне* 

3. 

с. Володимирівка 

  

14. 

с. Рудня-Димерська* 

4. 

с. Дмитрівка* 

  

15. 

с. Ритні 

5. 

с. Круги 

  

16. 

с. Рихта 

6. 

с. Любимівка 

  

17. 

с. Сухолуччя 

7. 

с. Любидва 

  

18. 

с. Сичівка 

8. 

с. Овдієва Нива 

  

19. 

с. Толокунь 

9. 

с. Осикове* 

  

20. 

с. Трость* 

10. 

с. Петрівське 

  

21. 

с. Федорівка 

11. 

с. Пилява 

  

22. 

с. Ясногородка 

  

  

Іванківський район 

  

  

1. 

с. Білий Берег 

  

34. 

с. Оране 

2. 

с. Блідча 

  

35. 

с. Осовець 

3. 

с. Болотня 

  

36. 

с. Петрівське* 

4. 

с. Буда-Полідарівська 

  

37. 

с. Шпилі 

5. 

с. Варівськ 

  

38. 

с. Підгайне 

6. 

с. Верхолісся 

  

39. 

с. Поталіївка* 

7. 

с. Воропаївка 

  

40. 

с. Полідарівка* 

8. 

с. Димарка 

  

41. 

с. Яхнівка* 

9. 

с. Жерева* 

  

42. 

с. Рахвалівка 

10. 

с. Жеревпілля 

  

43. 

с. Розважів 

11. 

с. Жміївка 

  

44. 

с. Рокитна Слобода 

12. 

с. Запрудка* 

  

45. 

с. Рудня-Левківська* 

13. 

с. Заруддя 

  

46. 

с. Рудня-Сидорівське* 

14. 

С. Захарівка* 

  

47. 

с. Рудня-Тальська 

15. 

с. Зимовище 

  

48. 

с. Рудня-Шпилівська 

16. 

смт Іванків 

  

49. 

с. Русаки 

17. 

с. Кірове* 

  

50. 

с. Сидоровичі 

18. 

с. Коленці 

  

51. 

с. Слобода-Кухарська* 

19. 

с. Коленцівське* 

  

52. 

С. Соснівка 

20. 

с. Красилівка* 

  

53. 

с. Ставрівка* 

21. 

с. Кропивня 

  

54. 

с. Старовичі* 

22. 

с. Кухарі 

  

55. 

С. Степанівка 

23. 

с. Леонівка 

  

56. 

с. Сукачі 

24. 

с. Людвинівка 

  

57. 

с. Термахівка 

25. 

с. Макарівка 

  

58. 

с. Тетерівське 

26. 

с. Мала Макарівка 

  

59. 

с. Федорівка* 

27. 

с. Мокра Корма 

  

60. 

с. Феневичі 

28. 

с. Мусійки* 

  

61. 

с. Хочева 

29. 

с. Нові Макалевичі 

  

62. 

с. Чкаловка 

30. 

с. Нові Соколи* 

  

63. 

с. Шевченкове* (Розважівська с/Р) 

31. 

с. Шевченкове (Димарська с/Р) 

  

  

  

32. 

с. Олива 

  

  

  

33. 

с. Олизарівка 

  

  

  

  

  

Поліський район 

  

  

1. 

с. Буда-Радинська 

  

9. 

с. Красятичі* 

2. 

с. Вересня* 

  

10. 

с. Міхлівщина* 

3. 

с. Володарка* 

  

11. 

с. Омелянівка* 

4. 

с. Городещина* 

  

12. 

с. Орджонікідзе* 

5. 

с. Дубова* 

  

13. 

с. Радинка 

6. 

с. Дубова* (Володарська с/Р) 

  

14. 

с. Стещина* 

7. 

с. Залишани* 

  

15. 

с. Федорівка 

8. 

с. Калинівка* 

  

16. 

с. Чапаєве* 

  

  

РОВЕНСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Березнівський район 

  

  

1. 

с. Балашівка 

  

12. 

с. Лінчин 

2. 

с. Бронне 

  

13. 

с. Малинськ 

3. 

с. Вітковичі 

  

14. 

с. Малушка 

4. 

с. Городище 

  

15. 

с. Мочулянка 

5. 

с. Друхів 

  

16. 

с. Михалин 

6. 

с. Зірне 

  

17. 

с. Орлівка 

7. 

с. Кам'янка 

  

18. 

с. Поляни 

8. 

с. Карачун 

  

19. 

с. Прислуч 

9. 

с. Князівка 

  

20. 

с. Сівки 

10. 

с. Колодязне 

  

21. 

с. Хотин 

11. 

с. Левачі 

  

22. 

с. Яцьковичі 

23.

с. Адамівка

 

40.

с. Губків

24.

с. Антонівка

 

41.

с. Замостище

25.

смт Березне

 

42. 

с. Іванівка

26.

с. Бистричі

 

43.

с. Кургани

27.

с. Білка

 

44.

с. Маринин

28.

с. Більчаки

 

45.

с. Новий Моквин

29.

с. Богуші

 

46. 

с. Озірці

30.

с. Ведмедівка

 

47.

смт Першотравневе

31.

с. Велика Купля

 

48.

с. Підгало

32.

с. Велике Поле

 

49.

с. Поліське

33.

с. Великі Селища

 

50.

с. Совпа

34.

с. Вілля

 

51.

смт Соснове

35.

с. Вільхівка

 

52.

с. Тишиця

36.

с. Глибочок

 

53.

с. Хмелівка

37.

с. Голубне

 

54.

с. Яблунне

38.

с. Грушівка

 

55.

с. Яринівка

39.

с. Грушівська Гута

 

56.

с. Ялинівка

 

 

 
(Перелік доповнено згідно з розпорядженням
 Ради Міністрів УРСР від 13.11.90 р. N 527-р)

  

  

Володимирецький район 

  

  

1. 

с. Антонівка 

  

11. 

с. Великі Цепцевичі 

2. 

с. Бабка 

  

12. 

с. Велихів 

3. 

с. Балаховичі 

  

13. 

с. Веретено 

4. 

с. Більська Воля 

  

14. 

смт Володимирець 

5. 

с. Біле 

  

15. 

с. Воронки 

6. 

с. Березина 

  

16. 

с. Городець 

7. 

с. Берестівка 

  

17. 

с. Городок 

8. 

с. Бишляк 

  

18. 

с. Діброва 

9. 

с. Великий Жолудськ 

  

19. 

с. Довговоля 

10. 

с. Великі Телковичі 

  

20. 

с. Дубівка 

21 

с. Жовкині 

  

45. 

с. Озеро 

22 

с. Журавлине 

  

46. 

с. Озерці 

23 

с. Заболоття 

  

47. 

с. Острів 

24 

с. Зелениця 

  

48. 

с. Острівці 

25 

с. Зелене 

  

49. 

с. Полиці 

26. 

с. Іванчі 

  

50. 

с. Половлі 

27. 

с. Каноничі 

  

51. 

с. Радижеве 

28. 

с. Кідри 

  

52. 

смт Рафалівка 

29. 

с. Кошмаки 

  

53. 

с. Ромейки 

30. 

с. Красносілля 

  

54. 

с. Рудка 

31. 

с. Кримне 

  

55. 

с. Сварині 

32. 

с. Кругле 

  

56. 

с. Собіщиці 

33. 

с. Липне 

  

57. 

с. Сопачів 

34. 

с. Лозки 

  

58. 

с. Сошники 

35. 

с. Луко 

  

59. 

с. Стара Рафалівка 

36. 

с. Любахи 

  

60. 

с. Степангород 

37. 

с. Малий Жолудськ 

  

61. 

с. Суховоля 

38. 

с. Малі Телковичі 

  

62. 

с. Уріччя 

39. 

с. Маюничі 

  

63. 

с. Хиночі 

40. 

с. Мостище 

  

64. 

с. Чаква 

41. 

с. Мульчиці 

  

65. 

с. Чудля 

42. 

с. Нетреба 

  

66. 

с. Чучеве 

43. 

с. Новаки 

  

67. 

с. Щоків 

44. 

с. Новосілки 

  

  

  

  

  

Дубровицький район 

  

  

1. 

с. Біле 

  

11. 

с. Великий Черемель 

2. 

с. Бережниця 

  

12. 

с. Городище 

3. 

с. Бережки 

  

13. 

с. Грані 

4. 

с. Берестя 

  

14. 

с. Грицьки 

5. 

с. Білаші 

  

15. 

м. Дубровиця 

6. 

с. Бродець 

  

16. 

с. Жадень 

7. 

с. Будимля 

  

17. 

с. Заслуччя 

8. 

с. Вербівка 

  

18. 

с. Залішани 

9. 

с. Великі Озера 

  

19. 

с. Зелень 

10. 

с. Вільне 

  

20. 

с. Золоте 

21. 

с. Колки 

  

36. 

с. Порубка 

22. 

с. Кривица 

  

37. 

с. Працюки 

23. 

с. Крупове 

  

38. 

с. Різки 

24. 

с. Кураш 

  

39. 

с. Сварицевичі 

25. 

с. Лісове 

  

40. 

с. Селець 

26. 

с. Лугове 

  

41. 

с. Соломіївка 

27. 

с. Літвиця 

  

42. 

с. Трипутня 

28. 

с. Миляч 

  

43. 

с. Тумень 

29. 

с. Мочулище 

  

44. 

с. Узлісся 

30. 

с. Нивецьк 

  

45. 

с. Хилін 

31. 

с. Озерськ 

  

46. 

с. Хочин 

32. 

с. Осова 

  

47. 

с. Червоне* 

33. 

с. Орв'яниця 

  

48. 

с. Шахи 

34. 

с. Переброди 

  

49. 

с. Ясинець 

35. 

с. Підлісне 

  

  

  

  

  

Зарічненський район 

  

  

  

  

  

  

  

1. 

с. Бродниця 

  

21. 

с. Котира 

2. 

с. Борове 

  

22. 

с. Коник 

3. 

с. Бутове 

  

23. 

с. Лисичин 

4. 

с. Бір 

  

24. 

с. Локниця 

5. 

с. Вовчиці 

  

25. 

с. Млинок 

6. 

с. Вичівка* 

  

26. 

с. Морочне 

7. 

с. Голубне 

  

27. 

с. Мутвиця 

8. 

с. Гориничі 

  

28. 

с. Млин 

9. 

с. Дібрівськ 

  

29. 

с. Новосілля 

10. 

с. Дідівка 

  

30. 

с. Неньковичі 

11. 

с. Дубчиці 

  

31. 

с. Нобель 

12. 

с. Ждань 

  

32. 

с. Новорічиця 

13. 

смт Зарічне 

  

33. 

с. Олександрове 

14. 

с. Зелена Діброва 

  

34. 

с. Острівськ 

15. 

с. Задовже 

  

35. 

с. Омит 

16. 

с. Заозер'я 

  

36. 

с. Парська 

17. 

с. Кутин 

  

37. 

с. Перекалля 

18. 

с. Кутинок 

  

38. 

с. Привітівка 

19. 

с. Кухітська Воля 

  

39. 

с. Радове 

20. 

с. Кухче 

  

40. 

с. Радовель 

41. 

с. Річиця 

  

46. 

с. Соломир 

42. 

с. Річки

  

47. 

с. Тиховиж 

43. 

Рибгосп "Миколайове-Гольє" 

  

48. 

с. Храпин 

44. 

с. Сенчиці 

  

49. 

с. Чернин 

45. 

с. Серники 

  

  

  

  

  

Рокитнівський район 

  

  

1. 

с. Біловіж 

  

20. 

с. Купель 

2. 

с. Більськ 

  

21. 

с. Лісове 

3. 

с. Березове 

  

22. 

с. Масевичі 

4. 

с. Блажове 

  

23. 

с. Мушні 

5. 

с. Борове 

  

24. 

с. Настахівське 

6. 

с. Буда 

  

25. 

с. Обсіч 

7. 

с. Будки-Кам'янські 

  

26. 

с. Осниць 

8. 

с. Будки-Сновидовицькі 

  

27. 

с. Олександрівка 

9. 

с. Вежиця 

  

28. 

с. Остки 

10. 

с. Глинне 

  

29. 

с. Переходичі 

11. 

с. Грабунь 

  

30. 

с. Познань 

12. 

с. Дерть 

  

31. 

с. Рокитне* 

13. 

с. Дроздинь 

  

32. 

смт Рокитне 

14. 

С. Дубно 

  

33. 

с. Сновидовичі 

15. 

с. Єльне 

  

34. 

с. Старики 

16. 

с. Заболоття 

  

35. 

с. Старе Село 

17. 

с. 3алав'я 

  

36. 

с. Томашгород 

18. 

с. Кам'яне 

  

37. 

смт Томашгород 

19. 

с. Кисоричі 

  

38. 

с. Хміль 

  

  

Сарненський район 

  

  

1. 

с. Білятичі 

  

8. 

с. Грушівка 

2. 

с. Бутейки* 

  

9. 

с. Гута-Перейма 

3. 

с. Велике Вербче 

  

10. 

с. Глушиця 

4. 

с. Вирка* 

  

11. 

с. Глущицьке 

5. 

с. Вири 

  

12. 

с. Двірець 

6. 

с. Висове 

  

13. 

с. Довге 

7. 

с. Волоша* 

  

14. 

с. Дубняки* 

15. 

с. 3арів'я 

  

41. 

с. Олексіївка 

16. 

с. Зносичі 

  

42. 

с. Орлівка 

17. 

с. Іванівка 

  

43. 

с. Підгірник 

18. 

смт Клесів 

  

44. 

с. Пугач 

19. 

с. Калинівка* 

  

45. 

с. Поляна 

20. 

с. Карасин 

  

46. 

с. Ремчиці* 

21. 

с. Кам'яне-Случанське 

  

47. 

с. Рудня-Карпилівська 

22. 

с. Карпилівка 

  

48. 

с. Селище 

23. 

с. Катеринівка* 

  

49. 

смт Степань* 

24. 

С. Костянтинівка 

  

50. 

смт Страшеве* 

25. 

с. Клесів 

  

51. 

с. Стрільськ 

26. 

с. Копище* 

  

52. 

м. Сарни* 

27. 

с. Корост* 

  

53. 

с. Тріскині* 

28. 

с. Кричильськ 

  

54. 

с. Труди* 

29. 

С. Кузьмівка* 

  

55. 

с. Тинне 

30. 

с. Любиковичі 

  

56. 

с. Тутовичі 

31. 

с. Люхча* 

  

57. 

с. Убереж 

32. 

с. Мар'янівка 

  

58. 

с. Угли 

33. 

с. Маслопуща (Ремчицька с/Р) 

  

59. 

С. Федорівка 

34. 

с. Маслопуща (Стрільська с/Р) 

  

60. 

с. Чабель* 

35. 

с. Мале Вербче 

  

61. 

с-ще Чемерне* 

36. 

с. Мельниця* 

  

62. 

с. Чудель 

37. 

с-ще Немовичі 

  

63. 

с. Цепцевичі* 

38. 

с. Немовичі* 

  

64. 

с. Яринівка* 

39. 

с. Обірки 

  

65. 

с. Ясногірка* 

40. 

с. Одринки 

  

66. 

с. Яблунька* 

  

  

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  

  

  

  

Козелецький район 

  

  

1. 

с. Бір* 

  

5. 

с. Отрохи 

2. 

с. Косачівка 

  

6. 

с. Рудня* 

3. 

с. Лошакова Гута 

  

7. 

с. Сорокошичі 

4. 

с. Морівськ 

  

8. 

с. Тужар 

  

  

Корюківський район 

  

  

1. 

с. Бреч* 

  

7. 

с. Сядрине* 

2. 

с. Будище 

  

8. 

с. Тельне* 

3. 

с. Лубенець* 

  

9. 

с. Ховдіївка* 

4. 

с. Нова Гуринівка* 

  

10. 

с. Хотіївка 

5. 

с. Савинки 

  

11. 

с. Червоний Довжик* 

6. 

с. Самотуги* 

  

12. 

с. Милейки 

  

  

Ріпкинський район 

  

  

1. 

с. Грабівка* 

  

  

  

2. 

с. Червона Гута 

  

  

  

  

  

Семенівський район 

  

  

1. 

с. Баранівка* 

  

15. 

с. Першотравневе* 

2. 

с. Городок 

  

16. 

с. Парня* 

3. 

с. Заріччя 

  

17. 

с. Прогрес 

4. 

с. Калинівське* 

  

18. 

с. Ракужа* 

5. 

с. Карповичі 

  

19. 

с. Тимоновичі 

6. 

с. Красні Лози 

  

20. 

с. Улянівське* 

7. 

с. Красний Городок* 

  

21. 

с. Хотіївка 

8. 

с. Кринички* 

  

22. 

с. Червоний Пахар* 

9. 

с. Логи* 

  

23. 

с. Чернозем* 

10. 

с. Медведівка 

  

  

  

11. 

с. Михайлове* 

  

  

  

12. 

с. Мхи 

  

  

  

13. 

с. Орликівка* 

  

  

  

14. 

смт Острів* 

  

  

  

  

  

Сосницький район 

  

  

1. 

с. Матвіївка 

  

  

  

2. 

с. Полісся 

  

  

  

  

  

Чернігівський район 

  

  

1. 

с. Боровики 

  

17. 

с. Пакуль 

2. 

с. Будище* 

  

18. 

с. Папірня* 

3. 

с. Василева Гута 

  

19. 

с-ще Північне 

4. 

с. Ведильці 

  

20. 

с. Повідов 

5. 

с. Ворохівка* 

  

21. 

с. Прохорів 

6. 

с. Глядин 

  

22. 

с. Пустинки* 

7. 

с. Дніпровське 

  

23. 

с-ще Ревунів Круг 

8. 

с. Загатка 

  

24. 

с. Рудня* 

9. 

с. Завод 

  

25. 

с. Семенягівка* 

10. 

с. Ковпита 

  

26. 

с. Старик* 

11. 

с. Конюшівка* 

  

27. 

с. Червоне 

12. 

с. Ліски* 

  

28. 

с. Хатилова Гута* 

13. 

с. Лісне* 

  

29. 

с. Храпате 

14. 

с. Мньов 

  

30. 

с-ще Центральне* 

15. 

с. Малейки 

  

31. 

с. Шмаївка* 

16. 

ст. Малійки 

  

32. 

с. Щульгівка 

______________ 
* Населені пункти, що мають із забрудненими населеними пунктами тісні територіально-виробничі та соціальні відносини.  

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. НЕСМ1Х
 

Опрос