Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Межотраслевого научно-инженерного центра по физике живого и микроволновой резонансной терапии при Совете Министров УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 13.07.1989 № 185

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 13 липня 1989 р. N 185

Київ

Про створення Міжгалузевого науково-інженерного центру по фізиці живого та мікрохвильовій резонансній терапії при Раді Міністрів УРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. З метою прискорення розробки та впровадження в практичну охорону здоров'я прогресивних наукових результатів по безмедикаментозному лікуванню населення створити Міжгалузевий науково-інженерний центр по фізиці живого та мікрохвильовій резонансній терапії при Раді Міністрів УРСР на базі структурних підрозділів Тимчасового наукового колективу "Відгук" у межах установлених йому фондів і лімітів.

Покласти на вказаний центр розв'язання завдань дальшого розвитку наукових і експериментально-клінічних досліджень, розробки та створення спеціалізованих комплексів обладнання, навчання медичних та інженерно-технічних кадрів для надання послуг і організації широкомасштабного медичного лікування населення методами мікрохвильової резонансної терапії.

2. Призначити т. Сітька Сергія Пантелеймоновича директором Міжгалузевого науково-інженерного центру по фізиці живого та мікрохвильовій резонансній терапії при Раді Міністрів УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. МАСОЛ
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ПЄХОТА 

Інд. 25

Опрос