Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реорганизации издательского объединения "Высшая школа"

Совет Министров УССР
Постановление от 04.07.1989 № 177

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 4 липня 1989 р. N 177

Київ

Про реорганізацію видавничого об'єднання "Вища школа"

З метою спрощення управління, підвищення ефективності видавничого процесу, встановлення і зміцнення прямих зв'язків з поліграфічними підприємствами та книготорговельними організаціями Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Державного комітету УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі та Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР, погоджену з Держпланом УРСР та Міністерством фінансів УРСР, про поділ з 1 серпня 1989 р. видавничого об'єднання "Вища школа" на чотири самостійні республіканські видавництва: "Вища школа", при Київському державному університеті, при Львівському державному університеті, при Харківському державному університеті.

Керівництво видавничою діяльністю зазначених республіканських видавництв покласти на Державний комітет УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі та Міністерство вищої і середньої спеціальної освіти УРСР, а фінансово-господарською - на Державний комітет УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі.

2. Львівському та Харківському облвиконкомам вжити заходів щодо поліпшення виробничо-побутових умов колективів республіканських видавництв при Львівському і Харківському університетах.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Ради Міністрів УРСР від 12 квітня 1973 р. N 179 "Про створення видавничого об'єднання "Вища школа" (ЗП УРСР, 1973 р., N 4, ст. 30).

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. МАСОЛ
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ПЄХОТА 

Інд. 28

Опрос