Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об уточнении порядка утверждения прейскурантов на строительство жилых домов и объектов культурно-бытового назначения

Совет Министров УССР
Постановление от 21.12.1987 № 420
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 1987 р. N 420

Київ

Про уточнення порядку затвердження прейскурантів на будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 грудня 1992 року N 690)

З метою спрощення порядку розгляду та скорочення строків затвердження прейскурантів на будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення Рада Міністрів СРСР постановою від 26 листопада 1987 р. N 1331 надала Радам Міністрів союзних республік право встановлювати порядок затвердження і введення в дію прейскурантів /з реєстрацією їх у держбудах союзних республік/ на будівництво об'єктів, передбачених в підпункті "а" пункту 1 постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 3 грудня 1971 р. N 891 "Про порядок затвердження прейскурантів на будівництво будинків та споруд" - ЗП СРСР, 1971 р., N 20, ст. 145 /пункт "а" вступної частини постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 7 січня 1972 р. N 5 - ЗП УРСР, 1972 р., N 1, ст. 1/.

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 26 листопада 1987 р. N 1331 "Про уточнення порядку затвердження прейскурантів на будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що прейскуранти на будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення за типовими проектами затверджуються, реєструються і вводяться в дію Держбудом УРСР.

2. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, Держагропрому УРСР за участю проектних та будівельно-монтажних організацій забезпечувати розробку прейскурантів на будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення та подавати їх Держбуду УРСР для затвердження.

3. Надати облвиконкомам, Київському та Севастопольському міськвиконкомам право дозволяти, як виняток, будівництво житлових будинків і об'єктів культурно-побутового призначення за кошторисами, розробленими за робочими кресленнями, якщо на такі об'єкти немає прейскурантів і розробка їх не передбачена планом підготовки кошторисних нормативів на відповідний рік.

Зобов'язати облвиконкоми, Київський та Севастопольський міськвиконкоми, міністерства і відомства УРСР забезпечувати додержання планової вартості 1 кв. метра загальної площі в житлових будинках та одиниці місткості по об'єктах культурно-побутового призначення.

4. Держбуду УРСР здійснювати постійний контроль за ходом розробки прейскурантів та вибіркову перевірку правильності складання кошторисної документації.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. МАСОЛ
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 24

Опрос