Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении эксперимента в Киевском научно-исследовательском институте сердечно-сосудистой хирургии

Совет Министров УССР
Постановление от 28.08.1987 № 295

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 серпня 1987 р. N 295

Київ

Про проведення експерименту в Київському науково-дослідному інституті серцево-судинної хірургії

З метою збільшення обсягу і підвищення якості спеціалізованої кардіохірургічної допомоги населенню республіки та поліпшення стимулювання праці медичного персоналу залежно від кінцевих результатів праці Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Дозволити Міністерству охорони здоров'я УРСР провести з 1 жовтня 1987 р. в Київському науково-дослідному інституті серцево-судинної хірургії погоджений з Міністерством охорони здоров'я СРСР експеримент по впровадженню нових форм управління, планування і фінансування в установах охорони здоров'я.

Оплату праці і матеріальне заохочення працівників інституту провадити відповідно до чинного законодавства.

2. Міністерству охорони здоров'я УРСР у місячний строк затвердити погоджене з Укрпрофрадою, Держпланом УРСР, Державним комітетом УРСР по праці і Міністерством фінансів УРСР положення про умови проведення експерименту та забезпечити контроль за його здійсненням.

3. Міністерству фінансів УРСР передбачити в бюджеті республіки на 1988 рік Міністерству охорони здоров'я УРСР необхідні кошти для проведення експерименту. Додаткові витрати на цю мету здійснювати в поточному році за рахунок асигнувань, виділених на утримання установ охорони здоров'я республіканського підпорядкування.

4. Київському науково-дослідному інституту серцево-судинної хірургії здійснювати всебічний аналіз підсумків експерименту і на підставі його подати обгрунтований звіт Міністерству охорони здоров'я УРСР в січні 1989 року.

5. Міністерству охорони здоров'я УРСР про підсумки проведення експерименту доповісти Раді Міністрів УРСР в лютому 1989 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

В. МАСОЛ 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

К. БОЙКО 

Інд. 25

Опрос