Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предельной ставке квартирной платы, плате за коммунальные услуги в домах, принадлежащих гражданам на праве личной собственности, а также плате за пользование имуществом и предоставляемые услуги

Совет Министров УССР
Постановление от 03.10.1986 № 357
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 жовтня 1986 р. N 357

Київ

Про граничну ставку квартирної плати, плату за комунальні послуги в будинках, що належать громадянам на праві особистої власності, а також плату за користування майном та надавані послуги

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 11 жовтня 1993 року N 848)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Відповідно до статті 162 Житлового кодексу УРСР встановити граничну ставку плати за користування жилими приміщеннями (квартирної плати) в будинках, що належать громадянам на праві особистої власності, у розмірі 60 копійок за один квадратний метр надаваної в найом жилої площі на місяць (незалежно від кількості осіб, що вселилися в жиле приміщення).

Крім квартирної плати, наймач оплачує наймодавцю відповідну частину витрат по оплаті комунальних послуг стосовно до порядку розрахунків за ці послуги в будинках державного і громадського житлового фонду.

2. Установити, що при наданні піднаймачеві у будинках державного і громадського житлового фонду або наймачеві - у будинках житлово-будівельних кооперативів та будинках, що належать громадянам на праві особистої власності, у користування майна та інших послуг (прибирання приміщення тощо) розмір плати визначається угодою сторін, але не може перевищувати розмірів плати, встановлених за такі послуги, надавані відповідними підприємствами (організаціями) побутового обслуговування населення.

3. Визнати такою, що втратила чинність, статтю 23 постанови ВУЦВК і РНК УРСР від 29 лютого 1928 р. "Про комірне (квартирну плату) й заходи до врегулювання користування житлом у містах і селищах міського типу" (ЗУ УРСР, 1928 р., N 4, ст. 54) у редакції постанови ЦВК і РНК УРСР від 27 червня 1938 р. (33 УРСР, 1938 р., N 41, ст. 159) у частині квартирної плати в будинках, що належать громадянам на праві особистої власності.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР 

 
Є. КАЧАЛОВСЬКИЙ 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР 

 
К. БОЙКО 

Опрос