Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительном привлечении в государственные ресурсы зерна пшеницы, гречихи, проса, гороха и других культур с урожая 1985 года в порядке обмена

Совет Министров УССР
Постановление от 27.09.1985 № 359

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 вересня 1985 р. N 359

Київ

Про додаткове залучення в державні ресурси зерна пшениці, гречки, проса, гороху та інших культур з урожаю 1985 року в порядку обміну

З метою додаткового залучення в державні ресурси зерна пшениці, гречки, проса, гороху та інших культур з урожаю 1985 року, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 24 вересня 1985 р. N 904 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству плодоовочевого господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Міністерству заготівель УРСР і облвиконкомам організувати в колгоспах, радгоспах та інших сільськогосподарських підприємствах і організаціях, що виконали встановлені завдання по продажу зерна державі в 1985 році, обмін зерна пшениці, гречки, проса, гороху та інших культур на комбікорми і зерно фуражних культур.

2. Обмін зерна з урожаю 1985 року на комбікорми і зерно фуражних культур відповідно до цієї постанови провадити в порядку і на умовах, встановлених постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 5 серпня 1976 р. N 622 /постанова ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 18 серпня 1976 р. N 398/.

Приймання зерна в обмін провадити після підтвердження районними державними інспекціями по закупках і якості сільськогосподарських продуктів виконання колгоспами, радгоспами та іншими сільськогосподарськими підприємствами і організаціями встановлених завдань по продажу зерна державі в 1985 році.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. НЕСМІХ 

Інд. 22

  

Опрос