Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О штатной численности Енергодарского горисполкома Запорожской области

Совет Министров УССР
Постановление от 15.08.1985 № 319

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 15 серпня 1985 р. N 319

Київ

Про штатну чисельність Енергодарського міськвиконкому Запорізької області

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 14 серпня 1985 р. "Про віднесення селища міського типу Енергодар Запорізької області до категорії міст обласного підпорядкування" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Збільшити Запорізькому облвиконкому штатну чисельність по органах державного управління, що перебувають на місцевому бюджеті, на 21 одиницю і ліміт витрат на їх утримання на 19,0 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 13,3 тис. карбованців.

Витрати на утримання додаткової штатної чисельності провести за рахунок бюджету Запорізької області.

2. Запорізькому облвиконкому встановити штатну чисельність працівників апарату Енергодарського міськвиконкому та його відділів з урахуванням додаткових штатних одиниць, що виділяються цією постановою, та скорочення чисельності працівників і фонду заробітної плати, що вивільняються у зв'язку з віднесенням смт Енергодара Запорізької області до категорії міст обласного підпорядкування.

3. Для організації та утримання фінансового відділу, народного суду та нотаріальної контори в м. Енергодарі виділити Міністерству фінансів УРСР 14 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 5 штатних одиниць та асигнування відповідно в сумі 11,9 тис. крб. і 11,8 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 7,4 тис. крб. і 2,5 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань з республіканського бюджету, передбачених на централізовані видатки по утриманню органів державної влади і управління.

4. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству житлово-комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітетові народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про створення у місті Енергодарі підвідомчих організацій, що не перебувають на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

Опрос