Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дальнейшем увеличении производства строительных материалов, изделий и конструкций для продажи населению

Совет Министров УССР
Постановление от 18.07.1985 № 282
редакция действует с 19.12.1988

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 липня 1985 р. N 282

Київ

Про дальше збільшення виробництва будівельних матеріалів, виробів і конструкцій для продажу населенню

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 14 грудня 1987 року N 409
,
 від 19 грудня 1988 року N 389

З метою більш повного задоволення потреб населення у будівельних матеріалах, виробах і конструкціях, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 20 червня 1985 р. N 570 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерствам і відомствам УРСР, що здійснюють будівництво, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечити у дванадцятій п'ятирічці значне збільшення випуску підвідомчими підприємствами і організаціями для продажу населенню збірних залізобетонних та бетонних виробів, бетону й розчину, асфальтобетону, пористих заповнювачів, нерудних будівельних матеріалів, деревностружкових плит і виробів з них, наборів дерев'яних будівельних деталей /брус, дошки для підлоги, пиломатеріали та ін./, віконних і дверних блоків, тепло- та звукоізоляційних виробів, будівельних конструкцій і деталей, гіпсових виробів та інших будівельних матеріалів, виробів і конструкцій. Вжити негайних заходів до безумовного виконання встановлених на 1985 рік завдань по виробництву для продажу населенню садових будиночків, місцевих будівельних матеріалів, залізобетонних та інших виробів.

Абзац другий пункту 1 втратив чинність

 (згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 19.12.88 р. N 389)

Прийняти пропозицію Держплану УРСР про встановлення на 1986 і 1990 роки будівельним міністерствам УРСР завдань по виробництву для продажу населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій в обсягах згідно з додатком.

Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечувати доведення до підвідомчих підприємств і організацій завдань по виробництву зазначеної продукції у вартісному виразі.

Підприємствам і організаціям визначати в річних планах відповідно до замовлень торговельних організацій номенклатуру та кількість виготовлюваних для продажу населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, виходячи з установлених їм завдань по виробництву цієї продукції у вартісному виразі.

2. Держплану УРСР і Держпостачу УРСР передбачати починаючи з 1986 року в річних планах виділення міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам матеріально-технічних ресурсів в обсягах, що забезпечують виконання завдань по виробництву для продажу населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій.

3. Виконкомам місцевих Рад народних депутатів, виходячи з місцевих умов, визначити порядок забезпечення торговельних організацій /розташованих на території цих Рад/ за їх заявками транспортними засобами для доставки покупцям будівельних матеріалів, виробів і конструкцій як з баз та складів підприємств торгівлі, так і з підприємств-виготовлювачів.

Залучати для доставки зазначеної продукції транспорт загального користування, а також транспорт колгоспів /за їх згодою/, радгоспів, підприємств і організацій.

4. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському та Севастопольському міськвиконкомам, на підприємствах яких виробляються для продажу населенню будівельні матеріали, вироби та конструкції, по яких немає затверджених роздрібних цін, та розташованим на території республіки підприємствам союзного підпорядкування, що виготовляють зазначену продукцію, розробляти й подавати в органи ціноутворення проекти роздрібних цін для затвердження їх у встановленому порядку.

5. Будівельним міністерствам і відомствам УРСР, виконкомам місцевих Рад народних депутатів і торговельним організаціям забезпечити контроль за виконанням завдань по виробництву для продажу населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій та поставкою їх покупцям.

6. Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського та Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 20 червня 1985 р. N 570 "Про дальше збільшення виробництва будівельних матеріалів, виробів і конструкцій для продажу населенню":

1) Установила, що будівельні матеріали, вироби і конструкції, які поставляються для продажу населенню, належать до категорії товарів культурно-побутового і господарського призначення.

2) Зобов'язала Міністерство торгівлі СРСР, Центроспілку, Держпостач СРСР і Ради Міністрів союзних республік разом з будівельними міністерствами СРСР та іншими заінтересованими організаціями в 3-місячний строк розробити і затвердити положення про умови продажу і доставки населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, передбачивши в цьому положенні, що:

доставка розчину й бетону, сипучих матеріалів, великогабаритних виробів і конструкцій провадиться безпосередньо з заводів-виготовлювачів, менш габаритні вироби та конструкції доставляються на бази і склади підприємств торгівлі й побутового обслуговування населення. Вантаження будівельних матеріалів, виробів і конструкцій на автотранспортні засоби на підприємствах - виготовлювачах продукції повинно здійснюватись цими підприємствами. В положенні має бути визначений порядок вивантаження зазначених матеріалів, виробів і конструкцій;

оплата вартості товарів, що купуються, вантаження, перевезення і розвантаження здійснюється покупцем через магазини по торгівлі лісними і будівельними матеріалами, а також через інші організації за визначенням Міністерства торгівлі СРСР та Центроспілки;

доставка будівельних матеріалів, виробів і конструкцій здійснюється у визначений при оплаті товарів день.

3) Підпункт 3 пункту 6 втратив чинність

 (згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 14.12.87 р. N 409)

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради
Міністрів УРСР 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 24

 

ЗАВДАННЯ
будівельним міністерствам УРСР по виробництву для продажу населенню будівельних матеріалів, виробів і конструкцій на 1986 і 1990 роки

/млн. карбованців у роздрібних цінах/

  

1986 рік 

1990 рік 

Будівельні матеріали, вироби і конструкції - всього 

20,43 

108,8 

у тому числі: 

  

  

Мінважбуд УРСР 

6,2 

39,6 

Мінпромбуд УРСР 

5,98 

37,4 

Мінсільбуд УРСР 

2,85 

17,6 

Мінмонтажспецбуд УРСР 

5,4 

14,2 

Примітки:

1. Завдання на 1990 рік можуть уточнюватися Держпланом УРСР при підготовці проекту річного плану з урахуванням потреби торговельних організацій.

2. Мінмонтажспецбуду УРСР завдання встановлено з урахуванням інших видів товарів культурно-побутового і господарського призначення.

 

Керуючий Справами
Ради
Міністрів УРСР 

 
К. БОЙКО
 

Опрос