Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расходовании средств на приобретение памятных подарков для активных участников Великой Отечественной войны и на проведение празднования 40-летия Победы советского народа в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов

Совет Министров УССР
Постановление от 17.04.1985 № 167

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 1985 р. N 167

Київ

Про витрачання коштів на придбання пам'ятних подарунків для активних учасників Великої Вітчизняної війни та на проведення святкування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 15 квітня 1985 р. N 308 "Про витрачання коштів на придбання пам'ятних подарунків для активних учасників Великої Вітчизняної війни та на проведення святкування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У зв'язку з святкуванням 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років дозволити придбання для активних учасників Великої Вітчизняної війни пам'ятних подарунків вартістю до 50 карбованців на чоловіка:

міністерствам і відомствам УРСР /у тому числі для працівників центрального апарату/, об'єднанням, підприємствам і організаціям - за рахунок коштів фондів, що утворюються відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 4 травня 1955 р. N 861 та постанови Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 24 червня 1981 р. N 580 /постанова Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 17 липня 1981 р. N 377/, коштів централізованих фондів матеріального заохочення міністерств, відомств та об'єднань, а також коштів фондів матеріального заохочення підприємств і організацій;

підприємствам і організаціям, що не переведені на нову систему планування та економічного стимулювання і не мають фондів матеріального заохочення, - за рахунок коштів інших заохочувальних фондів;

підприємствам, організаціям і установам невиробничої сфери - за рахунок економії по кошторису.

Для активних учасників війни - непрацюючих пенсіонерів, які перебувають на обліку в органах соціального забезпечення, придбання подарунків здійснити за рахунок економії у видатках на соціально-культурні заходи по місцевих бюджетах. Організацію цієї роботи покласти на виконкоми місцевих Рад народних депутатів.

Рекомендувати колгоспам, міжколгоспним підприємствам і організаціям, підприємствам споживчої кооперації та громадським організаціям витрачання власних коштів на придбання пам'ятних подарунків для активних учасників Великої Вітчизняної війни провадити в розмірі, встановленому цим пунктом. Придбання подарунків для непрацюючих пенсіонерів-колгоспників провести за рахунок фонду соціального страхування колгоспників.

2. Встановити, що в 1985 році загальна сума витрат на організацію урочистих зборів трудящих, на прикрашення міст та інших населених пунктів, а також на проведення інших заходів, присвячених святкуванню 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, не повинна перевищувати розмірів, передбачених постановою Ради Міністрів УРСР від 18 травня 1978 р. N 288. Витрачання коштів провадити за рахунок джерел, передбачених пунктом 4 вказаної постанови.

3. Дозволити Міністерству торгівлі УРСР і Укоопспілці відпускати підприємствам, організаціям і установам товари для пам'ятних подарунків активним учасникам Великої Вітчизняної війни по безготівковому розрахунку понад встановлений ліміт по дрібному опту, з зарахуванням у роздрібний товарооборот.

Міністерству побутового обслуговування населення УРСР забезпечити виконання підпорядкованими підприємствами відповідних гравірувальних робіт на зазначених пам'ятних подарунках з оплатою по безготівковому розрахунку та зарахуванням в обсяги реалізації побутових послуг населенню.

4. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечити своєчасне придбання пам'ятних подарунків для активних учасників Великої Вітчизняної війни та контроль за додержанням встановлених лімітів витрат на проведення святкування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 15 квітня 1985 р. N 308 встановила, що придбання пам'ятних подарунків для активних учасників війни - непрацюючих пенсіонерів Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ СРСР і Комітету державної безпеки СРСР повинно провадитись за рахунок економії по кошторисах зазначених міністерств і Комітету.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради
Міністрів УРСР 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 26

 

Опрос