Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присвоении имен учебным и культурно-образовательным заведениям

Совет Министров УССР
Постановление от 09.04.1985 № 150

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 квітня 1985 р. N 150

Київ

Про присвоєння імен учбовим і культурно-освітнім закладам

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Прийняти пропозиції:

Вінницького облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Єгоровича Володимира Олексійовича Сутисківській середній школі Тиврівського району і надалі іменувати її - Сутисківська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу В. О. Єгоровича;

Волинського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Бринського Антона Петровича Маневицькій середній школі N 2 Маневицького району і надалі іменувати її - Маневицька середня загальноосвітня школа N 2 імені Героя Радянського Союзу А. П. Бринського;

Ворошиловградського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Назаренка Миколи Миколайовича Великоцькій середній школі Міловського району і надалі іменувати її - Великоцька середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. М. Назаренка;

Героя Радянського Союзу Галицького Миколи Васильовича середній школі N 12 м. Ворошиловграда і надалі іменувати її - Ворошиловградська середня загальноосвітня школа N 12 імені Героя Радянського Союзу М. В. Галицького;

Дніпропетровського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Каткова Федора Леонтійовича середній школі N 114 м. Кривого Рогу і надалі іменувати її - Криворізька середня загальноосвітня школа N 114 імені Героя Радянського Союзу Ф. Л. Каткова;

Героя Радянського Союзу Запорожченка Дмитра Павловича Юр'ївській середній школі Павлоградського району і надалі іменувати її - Юр'ївська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу Д. П. Запорожченка;

40-річчя Перемоги Палацу культури дорожнього комітету профспілки Придніпровської залізниці і надалі іменувати його - Палац культури дорожнього комітету профспілки Придніпровської залізниці імені 40-річчя Перемоги;

Героя Радянського Союзу Сташкова Миколи Івановича Центральній міській бібліотеці для дорослих м. Дніпропетровська і надалі іменувати її - Дніпропетровська центральна міська бібліотека для дорослих імені Героя Радянського Союзу М. І. Сташкова;

Донецького облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Талаха Костянтина Яковича Максимівській середній школі Волноваського району і надалі іменувати її - Максимівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу К. Я. Талаха;

Героя Радянського Союзу Холода Михайла Мефодійовича Новоолександрівській середній школі Красноармійського району і надалі іменувати її - Новоолександрівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. М. Холода;

Героя Радянського Союзу Луніна Миколи Олександровича Ждаковській морській школі ДТСААФ і надалі іменувати її - Ждановська морська школа ДТСААФ імені Героя Радянського Союзу М. О. Луніна;

40-річчя Перемоги Палацу культури Єнакіївського металургійного заводу і надалі іменувати його - Палац культури Єнакіївського металургійного заводу імені 40-річчя Перемоги;

Житомирського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Шелушкова Григорія Івановича Коростишівській середній школі N 1 Коростишівського району і надалі іменувати її - Коростишівська середня загальноосвітня школа N 1 імені Героя Радянського Союзу Г. І. Шелушкова;

Закарпатського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Борканюка Олекси Олексійовича Тур'є-Реметівській середній школі Перечинського району і надалі іменувати її - Тур'є-Реметівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу О. О. Борканюка;

Героя Радянського Союзу Вайди Степана Миколайовича Закарпатській обласній бібліотеці для юнацтва і надалі іменувати її - Закарпатська обласна бібліотека для юнацтва імені Героя Радянського Союзу С. М. Вайди;

Запорізького облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Рубана Петра Васильовича середній школі N 62 м. Запоріжжя і надалі іменувати її - Запорізька середня загальноосвітня школа N 62 імені Героя Радянського Союзу П. В. Рубака;

Героя Радянського Союзу Баранова Василя Андрійовича Новоукраїнському сільському Будинку культури Куйбишевського району і надалі іменувати його - Новоукраїнський сільський Будинок культури імені Героя Радянського Союзу В. А. Баранова;

Івано-Франківського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Руднєва Семена Васильовича Ділятинській середній школі N 2 Надвірнянського району і надалі іменувати її - Ділятинська середня загальноосвітня школа N 2 імені Героя Радянського Союзу С. В. Руднєва;

40-річчя Перемоги Рожнятівському районному Будинку культури і надалі іменувати його - Рожнятівський районний Будинок культури імені 40-річчя Перемоги;

Київського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Гирича Андрія Івановича Яготинській середній школі N 3 Яготинського району і надалі іменувати її - Яготинська середня загальноосвітня школа N 3 імені Героя Радянського Союзу А. І. Гирича;

Героя Радянського Союзу Шевченка Олександра Овсійовича Таращанському радгоспу-технікуму і надалі іменувати його - Таращанський радгосп-технікум імені Героя Радянського Союзу О. О. Шевченка;

Кіровоградського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Говорова Федора Івановича Созонівській середній школі Кіровоградського району і надалі іменувати її - Созонівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу Ф. І. Говорова;

Кримського облвиконкому про присвоєння імен:

Героїв Ельтигена середній школі N 12 м. Керчі і надалі іменувати її - Керченська середня загальноосвітня школа N 12 імені Героїв Ельтигена;

Героя Радянського Союзу Гайнутдінова Вячеслава Карибуловича середній школі N 1 м. Саки і надалі іменувати її - Сакська середня загальноосвітня школа N 1 імені Героя Радянського Союзу В. К. Гайнутдінова;

Львівського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Даші Дяченко Пустомитівській середній школі Пустомитівського району і надалі іменувати її - Пустомитівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу Даші Дяченко;

двічі Героя Радянського Союзу Головачова Олександра Олексійовича Городоцькій середній школі N 4 Городоцького району і надалі іменувати її - Городоцька середня загальноосвітня школа N 4 імені двічі Героя Радянського Союзу О. О. Головачова;

Героя Радянського Союзу Кузнєцова Миколи Івановича Жидачівській центральній районній бібліотеці і надалі іменувати її - Жидачівська центральна районна бібліотека імені Героя Радянського Союзу М. І. Кузнєцова;

Миколаївського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Первухіна Олексія Георгійовича середній школі N 5 м. Вознесенська і надалі іменувати її - Вознесенська середня загальноосвітня школа N 5 імені Героя Радянського Союзу О. Г. Первухіна;

Одеського облвиконкому про присвоєння імен:

двічі Героя Радянського Союзу, Маршала Радянського Союзу Малиновського Родіона Яковича середній школі N 64 м. Одеси і надалі іменувати її - Одеська середня загальноосвітня школа N 64 імені двічі Героя Радянського Союзу, Маршала Радянського Союзу Р. Я. Малиновського;

Героя Радянського Союзу Анісімова Віктора Васильовича Ізмаїльському середньому професійно-технічному училищу N 9 і надалі іменувати його Ізмаїльське середнє професійно-технічне училище N 9 імені Героя Радянського Союзу В. В. Анісімова;

Полтавського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Нагнибіди Семена Макаровича Солоницькій середній школі Козельщинського району і надалі іменувати її - Солоницька середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу С. М. Нагнибіди;

Героя Радянського Союзу Гриценка Михайла Іларіоновича Покровсько-Багачанському центральному сільському Будинку культури Хорольського району і надалі іменувати його - Покровсько-Багачанський центральний сільський Будинок культури імені Героя Радянського Союзу М. І. Гриценка;

Ровенського облвиконкому про присвоєння імені 40-річчя Перемоги Тараканівському сільському Будинку культури Дубнівського району і надалі іменувати його - Тараканівський сільський Будинок культури імені 40-річчя Перемоги;

Сумського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Мирошниченка Петра Опанасовича Миропільській середній школі-інтернату Краснопільського району і надалі іменувати її - Миропільська середня загальноосвітня школа-інтернат імені Героя Радянського Союзу П. О. Мирошниченка;

Героя Радянського Союзу Желєзного Спартака Авксентійовича Свеському середньому професійно-технічному училищу N 3 і надалі іменувати його Свеське середнє професійно-технічне училище N 3 імені Героя Радянського Союзу С. А. Желєзного;

Тернопільського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Смирнова Юрія Васильовича середній школі N 10 м. Тернополя і надалі іменувати її - Тернопільська середня загальноосвітня школа N 10 імені Героя Радянського Союзу Ю. В. Смирнова;

Харківського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Колісника Василя Степановича Борівській середній школі Борівського району і надалі іменувати її - Борівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника;

Героя Радянського Союзу Щербака Олександра Михайловича Старосалтівській середній школі Вовчанського району і надалі іменувати її - Старосалтівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу О. М. Щербака;

40-річчя Перемоги Центральній районній бібліотеці Красноградського району і надалі іменувати її - Красноградська центральна районна бібліотека імені 40-річчя Перемоги;

Херсонського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Соценка Олександра Микитовича Виноградівській середній школі Цюрупинського району і надалі іменувати її - Виноградівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу О. М. Соценка;

Героя Радянського Союзу Суботи Миколи Микитовича Херсонському міському Палацу піонерів і школярів і надалі іменувати його - Херсонський міський Палац піонерів і школярів імені Героя Радянського Союзу М. М. Суботи;

Хмельницького облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Майдана Марка Степановича Великожванчицькій середній школі Дунаєвецького району і надалі іменувати її - Великожванчицька середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. С. Майдана;

Героя Радянського Союзу Худякова Миколи Олександровича Волочиському середньому професійно-технічному училищу N 5 і надалі іменувати його - Волочиське середнє професійно-технічне училище N 5 імені Героя Радянського Союзу М. О. Худякова;

Черкаського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Дзигунського Михайла Яковича Цибулівській середній школі Монастирищенського району і надалі іменувати її - Цибулівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. Я. Дзигунського;

Героя Радянського Союзу Цибульського Миколи Степановича Центральній районній бібліотеці Шполянського району і надалі іменувати її - Шполянська центральна районна бібліотека імені Героя Радянського Союзу М. С. Цибульського;

Чернівецького облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Яна Налепки середній школі N 38 м. Чернівців і надалі іменувати її - Чернівецька середня загальноосвітня школа N 38 імені Героя Радянського Союзу Яна Налепки;

Героя Радянського Союзу Галкіна Кузьми Івановича Ставчанському середньому професійно-технічному училищу N 21 і надалі іменувати його - Ставчанське середнє професійно-технічне училище N 21 імені Героя Радянського Союзу К. І. Галкіна;

Чернігівського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Попудренка Миколи Микитовича Холминській середній школі Корюківського району і надалі іменувати її - Холминська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. М. Попудренка;

40-річчя Перемоги Центральній районній бібліотеці Щорського району і надалі іменувати її - Щорська центральна районна бібліотека імені 40-річчя Перемоги;

Київського міськвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Авдєєнка Петра Петровича середній школі N 149 м. Києва і надалі іменувати її - Київська середня загальноосвітня школа N 149 імені Героя Радянського Союзу П. П. Авдєєнка;

Севастопольського міськвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Карбишева Дмитра Михайловича середній школі-інтернату N 3 м. Севастополя і надалі іменувати її - Севастопольська середня загальноосвітня школа-інтернат N 3 імені Героя Радянського Союзу Д. М. Карбишева.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 28, 20

Опрос